Companie
Detalii identificare
Nume firmăTRANS GAVRAU SRL
Cod unic de înregistrare RO 15346801 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2003000282304
EUIDROONRC.J2003000282304
Data înființării07.04.2003 - 23 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
Adresastr. Noua nr. 579, Călineşti-Oaş, Satu Mare
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
68.123
Profit (Lei)
-18.131
Număr angajați
1
Vechime
23 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 68.123 | -18.131 | -1.511 | 863.292 | 0 | 152.682 | -710.610 | 1 |
| 2023 | 12.469 | 0 | 0 | 823.839 | 0 | 131.360 | -692.479 | 1 |
| 2022 | 58.155 | 0 | 0 | 766.989 | 0 | 179.148 | -587.841 | 0 |
| 2021 | 62.702 | 0 | 0 | 604.297 | 4.619 | 100.900 | -498.778 | 0 |
| 2020 | 37.920 | 0 | 0 | 682.492 | 4.619 | 206.131 | -471.742 | 0 |
| 2019 | 25.022 | 0 | 0 | 495.133 | 4.619 | 24.875 | -465.639 | 0 |
| 2018 | 82.767 | 0 | 0 | 466.455 | 4.619 | 37.612 | -424.224 | 0 |
| 2017 | 83.942 | 0 | 0 | 592.831 | 31.911 | 220.841 | -340.079 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-26.62%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
2.55%
Lichiditate curentă
0.18
Viteza rotație active
0.45
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-26.62%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
2.55%
Profit net per salariat
-18.131 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -26.62% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 2.55% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | -18.131 Lei | 0 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.45
Viteza rotație stocuri
5.85
Durata medie încasare creanțe
702.15 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.45 | 0.09 | 0.32 | 0.59 | 0.18 | 0.85 | 1.96 | 0.33 |
| Viteza rotație stocuri | 5.85 | 2.27 | 18.21 | 28.74 | 17.38 | 11.47 | 37.93 | 38.47 |
| Durata medie încasare creanțe | 702.15 zile | 3677.31 zile | 1101.38 zile | 562.19 zile | 1942.48 zile | 324.8 zile | 154.08 zile | 948.93 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 68.123 Lei | 12.469 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0.18
Lichiditate imediată
0.16
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.18 | 0.16 | 0.23 | 0.17 | 0.3 | 0.05 | 0.08 | 0.37 |
| Lichiditate imediată | 0.16 | 0.15 | 0.23 | 0.16 | 0.3 | 0.05 | 0.08 | 0.37 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 4.38% | 2.19% | 15.66% | 10.94% | 12.63% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 95.62% | 97.81% | 84.34% | 89.06% | 87.37% |
©Firme.ro