Companie
Detalii identificare
Nume firmăCONT MAN S.R.L.
Cod unic de înregistrare15420126 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ01/387/2003
EUIDROONRC.J01/387/2003
Data înființării09.05.2003 - 23 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6920
Această clasă include:
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati juridice si de contabilitate
Obiect activitateActivitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal
Informații de contact
Adresastr. Mărăşeşti nr. 52, Aiud, Alba
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
126.950
Profit (Lei)
96.103
Număr angajați
0
Vechime
23 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 126.950 | 96.103 | 8.009 | 3.862 | 0 | 100.305 | 96.443 | 0 |
| 2024 | 95.800 | 72.046 | 6.004 | 7.500 | 0 | 79.840 | 72.340 | 0 |
| 2023 | 89.000 | 65.697 | 5.475 | 3.074 | 0 | 69.303 | 66.229 | 0 |
| 2022 | 84.340 | 72.821 | 6.068 | 621 | 0 | 74.153 | 73.532 | 0 |
| 2021 | 130.392 | 118.110 | 9.843 | 542 | 0 | 73.253 | 72.711 | 0 |
| 2020 | 119.521 | 110.376 | 9.198 | 981 | 0 | 2.581 | 31.600 | 0 |
| 2019 | 69.260 | 54.884 | 4.574 | 1.164 | 0 | 56.288 | 55.124 | 0 |
| 2018 | 49.450 | 40.728 | 3.394 | 391 | 0 | 11.854 | 11.463 | 0 |
| 2017 | 42.300 | 36.432 | 3.036 | 323 | 0 | 37.058 | 36.735 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
75.7%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.65%
Lichiditate curentă
25.97
Viteza rotație active
1.27
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
75.7%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.65%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 75.7% | 75.2% | 73.82% | 86.34% | 90.58% | 92.35% | 79.24% | 82.36% | 86.13% |
| Marjă profit brut | 88.36% | 89.67% | 88.19% | 89.3% | 93.52% | 95.13% | 82.24% | 85.36% | 89.13% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.65% | 99.59% | 99.2% | 99.03% | 100% | 100% | 99.56% | 100% | 99.18% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1.27
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
230.99 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.27 | 1.2 | 1.28 | 1.14 | 1.78 | 46.31 | 1.23 | 4.17 | 1.14 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 230.99 zile | 201.94 zile | 10.27 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
25.97
Lichiditate imediată
25.97
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 25.97 | 10.65 | 22.54 | 119.41 | 135.15 | 2.63 | 48.36 | 30.32 | 114.73 |
| Lichiditate imediată | 25.97 | 10.65 | 22.54 | 119.41 | 135.15 | 2.63 | 48.36 | 30.32 | 114.73 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro