Companie

Detalii identificare

Nume firmăNADALIS MED SRL
Cod unic de înregistrare15420983 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ04/504/2003
EUIDROONRC.J04/504/2003
Data înființării12.05.2003 - 23 ani

Domeniu de activitate

CAEN
4719
info-icon
Această clasă include:
-comerţul cu amănuntul al unei largi palete de bunuri, în care produsele alimentare, băuturile sau produsele din tutun nu sunt preponderente -activităţi ale magazinelor universale care comercializează, în general, produse ca: îmbrăcăminte, mobilă, produse electrocasnice, articole de fierărie, cosmetice, bijuterii, jucării, articole sportive etc.
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu amanuntul, cu exceptia autovehiculelor si motocicletelor
Obiect activitateComert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse nealimentare

Informații de contact

Adresastr. Chimistului nr. 4, Oneşti, Bacău
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2024)

Cifra de afaceri (Lei)
146.184
Profit (Lei)
88.551
Număr angajați
1
Vechime
23 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2024146.18488.5517.3794.9945.075116.395116.4761
2023136.79689.8827.49022.0900112.21290.1221
2022119.13478.0296.5027.911085.78577.8741
20210004500295-1550
20200-720-60002972970
20190-358-30001.0171.0170
20180-352-290014.37414.3740
201700021.847036.57314.7260

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
60.58%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
76.03%
Lichiditate curentă
23.31
Viteza rotație active
1.2

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
60.58%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
76.03%
Profit net per salariat
88.551 Lei
Indicator20242023202220212020201920182017
Marjă profit net60.58%65.71%65.5%0%0%0%0%0%
Marjă profit brut61.55%66.69%67.31%0%0%0%0%0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)76.03%99.73%100%0%-242.42%-35.2%-2.45%0%
Profit net per salariat88.551 Lei89.882 Lei78.029 Lein/an/an/an/an/a
Viteza rotație active
1.2
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0.33 zile
Indicator20242023202220212020201920182017
Viteza rotație active1.21.221.3900000
Viteza rotație stocuri00000000
Durata medie încasare creanțe0.33 zile166.3 zile160.12 zile00000
Cifra de afaceri per salariat146.184 Lei136.796 Lei119.134 Lein/an/an/an/an/a
Lichiditate curentă
23.31
Lichiditate imediată
23.31
Pondere active imobilizate
4.18%
Indicator20242023202220212020201920182017
Lichiditate curentă23.315.0810.840.660001.67
Lichiditate imediată23.315.0810.840.660001.67
Pondere active imobilizate4.18%0%0%0%0%0%0%0%
Pondere active circulante95.82%100%100%100%100%100%100%100%

©Firme.ro

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente