Companie
Detalii identificare
Nume firmăSERV CONSULTING SRL
Cod unic de înregistrare RO 15432830 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ1995003985407
EUIDROONRC.J1995003985407
Data înființării15.05.2003 - 23 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4110
Această clasă include:
-dezvoltarea proiectelor de construcţii, pentru clădiri rezidenţiale şi nerezidenţiale, prin reunirea mijloacelor financiare, tehnice şi fizice pentru realizarea proiectelor de construcţii în vederea vânzării ulterioare. Această clasă exclude: -construcţia de clădiri,
4120 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management a proiectelor privind construcţia de clădiri,
711
-dezvoltarea proiectelor de construcţii, pentru clădiri rezidenţiale şi nerezidenţiale, prin reunirea mijloacelor financiare, tehnice şi fizice pentru realizarea proiectelor de construcţii în vederea vânzării ulterioare. Această clasă exclude: -construcţia de clădiri,
4120 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management a proiectelor privind construcţia de clădiri,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateDezvoltare (promovare) imobiliara
Informații de contact
AdresaCopilului nr. 16, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
111.373
Profit (Lei)
35.377
Număr angajați
2
Vechime
23 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 111.373 | 35.377 | 2.948 | 155.632 | 24.127.133 | 7.648.026 | 31.411.866 | 2 |
| 2024 | 93.037 | 2.962 | 247 | 77.822 | 24.062.089 | 7.682.243 | 31.376.489 | 2 |
| 2023 | 100.986 | 0 | 0 | 41.045 | 24.963.296 | 6.451.277 | 31.373.528 | 2 |
| 2022 | 104.126 | 307.126 | 25.594 | 297.153 | 26.348.302 | 7.608.642 | 33.659.791 | 2 |
| 2021 | 70.903 | 0 | 0 | 46.054 | 30.550.025 | 7.768.682 | 38.272.664 | 2 |
| 2020 | 74.519 | 0 | 0 | 9.081 | 9.422.729 | 2.142.017 | 11.555.665 | 2 |
| 2019 | 277.694 | 7.076.514 | 589.710 | 151.601 | 9.568.328 | 4.451.521 | 13.868.248 | 2 |
| 2018 | 260.910 | 0 | 0 | 17.564.658 | 21.134.614 | 3.221.777 | 6.791.733 | 2 |
| 2017 | 276.494 | -621.944 | -51.829 | 21.681.082 | 28.492.682 | 2.643.061 | 9.454.661 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
31.76%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0.11%
Lichiditate curentă
49.14
Viteza rotație active
0
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
31.76%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0.11%
Profit net per salariat
17.689 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 31.76% | 3.18% | 0% | 294.96% | 0% | 0% | 2548.31% | 0% | -224.94% |
| Marjă profit brut | 31.76% | 59.17% | 0% | 324.33% | 0% | 0% | 3530.8% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 0.11% | 0.01% | 0% | 0.91% | 0% | 0% | 51.03% | 0% | -6.58% |
| Profit net per salariat | 17.689 Lei | 1.481 Lei | 0 Lei | 153.563 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 3.538.257 Lei | 0 Lei | -310.972 Lei |
Viteza rotație active
0
Viteza rotație stocuri
0.03
Durata medie încasare creanțe
6643.53 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.01 | 0.02 | 0.01 | 0.01 |
| Viteza rotație stocuri | 0.03 | 0.04 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 6643.53 zile | 7304.52 zile | 1351.54 zile | 3384.3 zile | 4955.76 zile | 776.28 zile | 224.14 zile | 1038.02 zile | 520.43 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 55.687 Lei | 46.519 Lei | 50.493 Lei | 52.063 Lei | 35.452 Lei | 37.260 Lei | 138.847 Lei | 130.455 Lei | 138.247 Lei |
Lichiditate curentă
49.14
Lichiditate imediată
27.86
Pondere active imobilizate
75.93%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 49.14 | 98.72 | 157.18 | 25.61 | 168.69 | 235.88 | 29.36 | 0.18 | 0.12 |
| Lichiditate imediată | 27.86 | 69.24 | 157.18 | 25.61 | 168.69 | 235.88 | 29.36 | 0.18 | 0.12 |
| Pondere active imobilizate | 75.93% | 75.8% | 79.46% | 77.59% | 79.73% | 81.48% | 68.25% | 86.77% | 91.51% |
| Pondere active circulante | 24.07% | 24.2% | 20.54% | 22.41% | 20.27% | 18.52% | 31.75% | 13.23% | 8.49% |
©Firme.ro