Companie
Detalii identificare
Nume firmăCREATIVE STUDIO SRL
Cod unic de înregistrare RO 15438930 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2003006584406
EUIDROONRC.J2003006584406
Data înființării19.05.2003 - 22 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7111
Această clasă include:
-consultanţă pentru activităţi de arhitectură: -planuri şi proiecte pentru clădiri -planuri de urbanism şi amenajarea teritoriului Această clasă exclude: -activităţi de consultanţă în informatică,
6202; 6209 -decoraţiuni interioare,
7410
-consultanţă pentru activităţi de arhitectură: -planuri şi proiecte pentru clădiri -planuri de urbanism şi amenajarea teritoriului Această clasă exclude: -activităţi de consultanţă în informatică,
6202; 6209 -decoraţiuni interioare,
7410
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati de arhitectura si inginerie; activitati de testari si analiza tehnica
Obiect activitateActivitati de arhitectura
Informații de contact
AdresaB-Dul Basarabia nr. 256C, Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
82.487
Profit (Lei)
26.847
Număr angajați
0
Vechime
22 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 82.487 | 26.847 | 2.237 | 58.918 | 88.642 | 15.856 | 45.580 | 0 |
| 2023 | 90.806 | 26.616 | 2.218 | 21.490 | 0 | 40.223 | 18.733 | 0 |
| 2022 | 32.932 | 9.510 | 793 | 44.841 | 0 | 36.958 | -7.883 | 0 |
| 2021 | 35.600 | 0 | 0 | 39.230 | 182 | 21.654 | -17.394 | 1 |
| 2020 | 28.030 | 0 | 0 | 28.190 | 729 | 29.077 | 1.616 | 2 |
| 2019 | 134.566 | 208.186 | 17.349 | 17.441 | 62.075 | 73.720 | 118.354 | 2 |
| 2018 | 108.874 | 0 | 0 | 12.511 | 268.721 | 64.483 | 320.693 | 2 |
| 2017 | 102.399 | 0 | 0 | 183.324 | 275.249 | 256.601 | 348.526 | 3 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
32.55%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
58.9%
Lichiditate curentă
0.27
Viteza rotație active
0.79
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
32.55%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
58.9%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 32.55% | 29.31% | 28.88% | 0% | 0% | 154.71% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 40.21% | 35.97% | 32.07% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 58.9% | 100% | -120.64% | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | 0 Lei | 0 Lei | 104.093 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
0.79
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
54.56 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.79 | 2.26 | 0.89 | 1.63 | 0.94 | 0.99 | 0.33 | 0.19 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 54.56 zile | 103.23 zile | 200.23 zile | 200.44 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | 35.600 Lei | 14.015 Lei | 67.283 Lei | 54.437 Lei | 34.133 Lei |
Lichiditate curentă
0.27
Lichiditate imediată
0.27
Pondere active imobilizate
84.83%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.27 | 1.87 | 0.82 | 0.55 | 1.03 | 4.23 | 5.15 | 1.4 |
| Lichiditate imediată | 0.27 | 1.87 | 0.82 | 0.55 | 1.03 | 4.23 | 5.15 | 1.4 |
| Pondere active imobilizate | 84.83% | 0% | 0% | 0.83% | 2.45% | 45.71% | 80.65% | 51.75% |
| Pondere active circulante | 15.17% | 100% | 100% | 99.17% | 97.55% | 54.29% | 19.35% | 48.25% |
©Firme.ro