Companie
Detalii identificare
Nume firmăCRYSTALY ELECTRONIC SRL
Cod unic de înregistrare RO 15447628 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/6740/2003
EUIDROONRC.J40/6740/2003
Data înființării22.05.2003 - 22 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4741
Această clasă include:
-vânzarea cu amănuntul a calculatoarelor -vânzarea cu amănuntul a echipamentelor periferice pentru calculatoare -vânzarea cu amănuntul a consolelor pentru jocuri video -vânzarea cu amănuntul a software-ului de utilizare generală, inclusiv al jocurilor video Această clasă exclude: -vânzarea cu amănuntul a discurilor şi benzilor neînregistrate,
4763
-vânzarea cu amănuntul a calculatoarelor -vânzarea cu amănuntul a echipamentelor periferice pentru calculatoare -vânzarea cu amănuntul a consolelor pentru jocuri video -vânzarea cu amănuntul a software-ului de utilizare generală, inclusiv al jocurilor video Această clasă exclude: -vânzarea cu amănuntul a discurilor şi benzilor neînregistrate,
4763
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu amanuntul, cu exceptia autovehiculelor si motocicletelor
Obiect activitateComert cu amanuntul al calculatoarelor, unitatilor periferice si software-ului in magazine specializate
Informații de contact
Adresastr. Dezrobirii nr. 18-38, Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
299.466
Profit (Lei)
-25.749
Număr angajați
1
Vechime
22 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 299.466 | -25.749 | -2.146 | 78.353 | 289.854 | 539.329 | 750.830 | 1 |
| 2024 | 355.142 | 179.394 | 14.950 | 109.238 | 210.061 | 675.756 | 776.579 | 1 |
| 2023 | 300.659 | 89.589 | 7.466 | 117.783 | 164.862 | 550.107 | 597.186 | 1 |
| 2022 | 319.840 | 82.335 | 6.861 | 157.990 | 218.585 | 477.001 | 537.596 | 1 |
| 2021 | 319.439 | 112.228 | 9.352 | 210.994 | 153.705 | 512.550 | 455.261 | 1 |
| 2020 | 201.394 | 20.623 | 1.719 | 378.673 | 157.122 | 564.585 | 343.034 | 2 |
| 2019 | 363.412 | 127.313 | 10.609 | 431.691 | 160.688 | 593.414 | 322.411 | 3 |
| 2018 | 397.924 | 88.230 | 7.353 | 452.020 | 165.200 | 481.918 | 195.098 | 3 |
| 2017 | 490.844 | 4.543 | 379 | 404.230 | 171.261 | 339.837 | 106.868 | 7 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-8.6%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-3.43%
Lichiditate curentă
6.88
Viteza rotație active
0.36
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-8.6%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-3.43%
Profit net per salariat
-25.749 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -8.6% | 50.51% | 29.8% | 25.74% | 35.13% | 10.24% | 35.03% | 22.17% | 0.93% |
| Marjă profit brut | 0% | 51.96% | 30.75% | 27.54% | 36.05% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -3.43% | 23.1% | 15% | 15.32% | 24.65% | 6.01% | 39.49% | 45.22% | 4.25% |
| Profit net per salariat | -25.749 Lei | 179.394 Lei | 89.589 Lei | 82.335 Lei | 112.228 Lei | 10.312 Lei | 42.438 Lei | 29.410 Lei | 649 Lei |
Viteza rotație active
0.36
Viteza rotație stocuri
1.19
Durata medie încasare creanțe
338.03 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.36 | 0.4 | 0.42 | 0.46 | 0.48 | 0.28 | 0.48 | 0.61 | 0.96 |
| Viteza rotație stocuri | 1.19 | 5.47 | 1.29 | 1.4 | 1.28 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 338.03 zile | 571.16 zile | 366.57 zile | 276.72 zile | 275.42 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 299.466 Lei | 355.142 Lei | 300.659 Lei | 319.840 Lei | 319.439 Lei | 100.697 Lei | 121.137 Lei | 132.641 Lei | 70.121 Lei |
Lichiditate curentă
6.88
Lichiditate imediată
3.66
Pondere active imobilizate
34.96%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 6.88 | 6.19 | 4.67 | 3.02 | 2.43 | 1.49 | 1.37 | 1.07 | 0.84 |
| Lichiditate imediată | 3.66 | 5.59 | 2.68 | 1.58 | 1.25 | 1.49 | 1.37 | 1.07 | 0.84 |
| Pondere active imobilizate | 34.96% | 23.71% | 23.06% | 31.42% | 23.07% | 21.77% | 21.31% | 25.53% | 33.51% |
| Pondere active circulante | 65.04% | 76.29% | 76.94% | 68.58% | 76.93% | 78.23% | 78.69% | 74.47% | 66.49% |
©Firme.ro