Companie
Detalii identificare
Nume firmăARNEF COM SRL
Cod unic de înregistrare15503566 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ23/1072/2007
EUIDROONRC.J23/1072/2007
Data înființării11.06.2003 - 22 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6820
Această clasă include:
-închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate: -clădiri de apartamente şi locuinte individuale -clădiri nerezidenţiale, inclusiv pavilioane expoziţionale, depozite -terenuri -furnizarea de case şi apartamente mobilate sau nemobilate pentru utilizare pe perioade mai mari, de obicei lunară sau anuală
Această clasă include de asemenea:
-dezvoltarea proiectelor de construcţii pentru subînchiriere personală -exploatarea amplasamentelor pentru locuinţe mobile (case mobile) Această clasă exclude: -activităţi de expoatare a hotelurilor, caselor de vacanţă, campingurilor, campingurilor pentru rulote şi altele de uz nerezidenţial sau pentru sejururi de scurtă durată ,
diviziunea 55
-închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate: -clădiri de apartamente şi locuinte individuale -clădiri nerezidenţiale, inclusiv pavilioane expoziţionale, depozite -terenuri -furnizarea de case şi apartamente mobilate sau nemobilate pentru utilizare pe perioade mai mari, de obicei lunară sau anuală
Această clasă include de asemenea:
-dezvoltarea proiectelor de construcţii pentru subînchiriere personală -exploatarea amplasamentelor pentru locuinţe mobile (case mobile) Această clasă exclude: -activităţi de expoatare a hotelurilor, caselor de vacanţă, campingurilor, campingurilor pentru rulote şi altele de uz nerezidenţial sau pentru sejururi de scurtă durată ,
diviziunea 55
Industrie
Tranzacţii imobiliare
SectorTranzactii imobiliare
Obiect activitateinchirierea si subinchirierea bunurilor imobiliare proprii sau inchiriate
Informații de contact
AdresaPipera Tunari nr. 106-108, Voluntari, Ilfov
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
107.187
Profit (Lei)
5.478
Număr angajați
1
Vechime
22 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 107.187 | 5.478 | 457 | 89.770 | 438.502 | 241.873 | 590.605 | 1 |
| 2024 | 90.442 | 14.450 | 1.204 | 26.480 | 459.840 | 242.217 | 675.577 | 1 |
| 2023 | 137.778 | 47.632 | 3.969 | 51.436 | 486.416 | 392.833 | 821.073 | 1 |
| 2022 | 137.345 | 33.925 | 2.827 | 110.340 | 632.545 | 257.976 | 773.441 | 1 |
| 2021 | 140.514 | 74.850 | 6.238 | 46.527 | 652.758 | 317.319 | 916.810 | 1 |
| 2020 | 115.797 | 49.199 | 4.100 | 46.263 | 672.971 | 322.794 | 942.762 | 1 |
| 2019 | 132.197 | 68.518 | 5.710 | 45.685 | 696.993 | 326.889 | 971.457 | 1 |
| 2018 | 129.277 | 66.466 | 5.539 | 37.440 | 717.206 | 325.503 | 998.529 | 1 |
| 2017 | 134.397 | 89.190 | 7.433 | 117.311 | 737.419 | 318.695 | 932.063 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
5.11%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0.93%
Lichiditate curentă
2.69
Viteza rotație active
0.16
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
5.11%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0.93%
Profit net per salariat
5.478 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 5.11% | 15.98% | 34.57% | 24.7% | 53.27% | 42.49% | 51.83% | 51.41% | 66.36% |
| Marjă profit brut | 6.1% | 17.3% | 36.49% | 25.82% | 54.25% | 43.42% | 52.83% | 52.41% | 68.89% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 0.93% | 2.14% | 5.8% | 4.39% | 8.16% | 5.22% | 7.05% | 6.66% | 9.57% |
| Profit net per salariat | 5.478 Lei | 14.450 Lei | 47.632 Lei | 33.925 Lei | 74.850 Lei | 49.199 Lei | 68.518 Lei | 66.466 Lei | 89.190 Lei |
Viteza rotație active
0.16
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
823.14 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.16 | 0.13 | 0.16 | 0.15 | 0.14 | 0.12 | 0.13 | 0.12 | 0.13 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 823.14 zile | 975.7 zile | 645.79 zile | 685.49 zile | 824.18 zile | 1014.28 zile | 902.26 zile | 911.75 zile | 844.07 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 107.187 Lei | 90.442 Lei | 137.778 Lei | 137.345 Lei | 140.514 Lei | 115.797 Lei | 132.197 Lei | 129.277 Lei | 134.397 Lei |
Lichiditate curentă
2.69
Lichiditate imediată
2.69
Pondere active imobilizate
64.45%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.69 | 9.15 | 7.64 | 2.34 | 6.82 | 6.98 | 7.16 | 8.69 | 2.72 |
| Lichiditate imediată | 2.69 | 9.15 | 7.64 | 2.34 | 6.82 | 6.98 | 7.16 | 8.69 | 2.72 |
| Pondere active imobilizate | 64.45% | 65.5% | 55.32% | 71.03% | 67.29% | 67.58% | 68.07% | 68.78% | 69.82% |
| Pondere active circulante | 35.55% | 34.5% | 44.68% | 28.97% | 32.71% | 32.42% | 31.93% | 31.22% | 30.18% |
©Firme.ro