Companie
Detalii identificare
Nume firmăPAULOVALI SRL
Cod unic de înregistrare15531698 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ06/369/2003
EUIDROONRC.J06/369/2003
Data înființării23.06.2003 - 22 ani
Domeniu de activitate
CAEN
2369
Această clasă include:
-fabricarea altor produse din beton, ciment, ipsos sau piatră artificială: -statui, mobilier, basoreliefuri, vaze, ghivece de flori, etc.
-fabricarea altor produse din beton, ciment, ipsos sau piatră artificială: -statui, mobilier, basoreliefuri, vaze, ghivece de flori, etc.
Industrie
Industria prelucrătoare
SectorFabricarea altor produse din minerale nemetalice
Obiect activitateFabricarea altor articole din beton, ciment si ipsos
Informații de contact
Adresastr. Principala nr. 16, Unirea, Bistriţa-Năsăud
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
80.142
Profit (Lei)
14.075
Număr angajați
1
Vechime
22 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 80.142 | 14.075 | 1.173 | 9.192 | 0 | 24.136 | 14.944 | 1 |
| 2024 | 40.148 | -18.657 | -1.555 | 9.341 | 0 | 10.210 | 869 | 1 |
| 2023 | 14.040 | 1.289 | 107 | 224 | 0 | 19.750 | 19.526 | 0 |
| 2022 | 22.502 | 7.972 | 664 | 49 | 0 | 28.326 | 28.277 | 0 |
| 2021 | 24.115 | 0 | 0 | 232 | 186 | 20.352 | 20.306 | 0 |
| 2020 | 24.814 | 15.092 | 1.258 | 320 | 186 | 32.226 | 32.092 | 0 |
| 2019 | 16.490 | 3.038 | 253 | 208 | 186 | 20.060 | 20.038 | 0 |
| 2018 | 17.848 | 3.644 | 304 | 175 | 186 | 20.633 | 20.644 | 0 |
| 2017 | 17.720 | 4.844 | 404 | 8 | 186 | 21.666 | 21.844 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
17.56%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
94.18%
Lichiditate curentă
2.63
Viteza rotație active
3.32
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
17.56%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
94.18%
Profit net per salariat
14.075 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 17.56% | -46.47% | 9.18% | 35.43% | 0% | 60.82% | 18.42% | 20.42% | 27.34% |
| Marjă profit brut | 20.83% | 0% | 10.89% | 38.28% | 0% | 63.82% | 21.42% | 23.41% | 30.34% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 94.18% | -2146.95% | 6.6% | 28.19% | 0% | 47.03% | 15.16% | 17.65% | 22.18% |
| Profit net per salariat | 14.075 Lei | -18.657 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
3.32
Viteza rotație stocuri
7
Durata medie încasare creanțe
0.86 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 3.32 | 3.93 | 0.71 | 0.79 | 1.17 | 0.77 | 0.81 | 0.86 | 0.81 |
| Viteza rotație stocuri | 7 | 5.85 | 1.19 | 1.31 | 2.35 | 1.65 | 1.62 | 2.41 | 2.07 |
| Durata medie încasare creanțe | 0.86 zile | 1.14 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 11.05 zile | 24.48 zile | 9.2 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 80.142 Lei | 40.148 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
2.63
Lichiditate imediată
1.38
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.63 | 1.09 | 88.17 | 578.08 | 87.72 | 100.71 | 96.44 | 117.9 | 2708.25 |
| Lichiditate imediată | 1.38 | 0.36 | 35.51 | 227.57 | 43.56 | 53.57 | 47.55 | 75.5 | 1640.5 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.91% | 0.57% | 0.92% | 0.89% | 0.85% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 99.09% | 99.43% | 99.08% | 99.11% | 99.15% |
©Firme.ro