Companie
Detalii identificare
Nume firmăTEHMABAT SRL
Cod unic de înregistrare RO 15610856 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ35/1682/2003
EUIDROONRC.J35/1682/2003
Data înființării23.07.2003 - 22 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
Adresastr. Martir Ion Miron nr. 25, Timişoara, Timiş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
321.300
Profit (Lei)
6.446
Număr angajați
1
Vechime
22 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 321.300 | 6.446 | 537 | 57.712 | 483.977 | 399.419 | 825.684 | 1 |
| 2024 | 47.975 | -351.135 | -29.261 | 33.495 | 471.027 | 385.688 | 823.220 | 1 |
| 2023 | 495.377 | 38.983 | 3.249 | 77.088 | 476.220 | 778.467 | 1.177.599 | 1 |
| 2022 | 993.154 | 0 | 0 | 93.814 | 481.949 | 757.980 | 1.146.115 | 1 |
| 2021 | 590.138 | 14.699 | 1.225 | 703.969 | 492.587 | 1.437.416 | 1.229.501 | 2 |
| 2020 | 347.935 | 0 | 0 | 492.605 | 502.722 | 1.204.685 | 1.214.802 | 1 |
| 2019 | 605.332 | 31.544 | 2.629 | 435.395 | 508.399 | 1.195.881 | 1.268.885 | 3 |
| 2018 | 341.306 | 30.611 | 2.551 | 435.739 | 524.850 | 1.168.230 | 1.257.341 | 2 |
| 2017 | 459.852 | 64.850 | 5.404 | 637.077 | 557.112 | 1.306.905 | 1.226.940 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
2.01%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0.78%
Lichiditate curentă
6.92
Viteza rotație active
0.36
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
2.01%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0.78%
Profit net per salariat
6.446 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 2.01% | -731.91% | 7.87% | 0% | 2.49% | 0% | 5.21% | 8.97% | 14.1% |
| Marjă profit brut | 4.53% | 0% | 8.76% | 0% | 3.42% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 0.78% | -42.65% | 3.31% | 0% | 1.2% | 0% | 2.49% | 2.43% | 5.29% |
| Profit net per salariat | 6.446 Lei | -351.135 Lei | 38.983 Lei | 0 Lei | 7.350 Lei | 0 Lei | 10.515 Lei | 15.306 Lei | 32.425 Lei |
Viteza rotație active
0.36
Viteza rotație stocuri
2.43
Durata medie încasare creanțe
284.44 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.36 | 0.06 | 0.39 | 0.8 | 0.31 | 0.2 | 0.36 | 0.2 | 0.25 |
| Viteza rotație stocuri | 2.43 | 0.16 | 1.39 | 24.43 | 3.76 | 8.72 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 284.44 zile | 290.41 zile | 306.03 zile | 243.88 zile | 780.44 zile | 1169.38 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 321.300 Lei | 47.975 Lei | 495.377 Lei | 993.154 Lei | 295.069 Lei | 347.935 Lei | 201.777 Lei | 170.653 Lei | 229.926 Lei |
Lichiditate curentă
6.92
Lichiditate imediată
4.63
Pondere active imobilizate
54.79%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 6.92 | 11.51 | 10.1 | 8.08 | 2.04 | 2.45 | 2.75 | 2.68 | 2.05 |
| Lichiditate imediată | 4.63 | 2.36 | 5.47 | 7.65 | 1.82 | 2.36 | 2.75 | 2.68 | 2.05 |
| Pondere active imobilizate | 54.79% | 54.98% | 37.96% | 38.87% | 25.52% | 29.44% | 29.83% | 31% | 29.89% |
| Pondere active circulante | 45.21% | 45.02% | 62.04% | 61.13% | 74.48% | 70.56% | 70.17% | 69% | 70.11% |
©Firme.ro