Companie
Detalii identificare
Nume firmăVETECOM SERV SRL
Cod unic de înregistrare15623406 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2003000960329
EUIDROONRC.J2003000960329
Data înființării28.07.2003 - 22 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4773
Această clasă include:
-vânzarea cu amănuntul a produselor farmaceutice
-vânzarea cu amănuntul a produselor farmaceutice
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu amanuntul, cu exceptia autovehiculelor si motocicletelor
Obiect activitateComert cu amanuntul al produselor farmaceutice, in magazine specializate
Informații de contact
Adresastr. Iezer nr. 5, Sibiu, Sibiu
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
172.507
Profit (Lei)
-11.967
Număr angajați
1
Vechime
22 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 172.507 | -11.967 | -997 | 6.134 | 0 | 11.108 | 4.974 | 1 |
| 2023 | 175.758 | 3.248 | 271 | 2.845 | 0 | 19.786 | 16.941 | 1 |
| 2022 | 140.720 | 0 | 0 | 2.382 | 0 | 16.075 | 13.693 | 1 |
| 2021 | 148.109 | 12.854 | 1.071 | 2.285 | 0 | 18.626 | 16.341 | 1 |
| 2020 | 151.808 | 17.417 | 1.451 | 14.733 | 0 | 18.220 | 3.487 | 2 |
| 2019 | 208.900 | 0 | 0 | 31.724 | 0 | 17.794 | -13.930 | 2 |
| 2018 | 208.642 | 0 | 0 | 22.730 | 0 | 11.152 | -11.578 | 2 |
| 2017 | 204.390 | 1.484 | 124 | 30.194 | 0 | 29.918 | 1.724 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-6.94%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-240.59%
Lichiditate curentă
1.81
Viteza rotație active
15.53
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-6.94%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-240.59%
Profit net per salariat
-11.967 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -6.94% | 1.85% | 0% | 8.68% | 11.47% | 0% | 0% | 0.73% |
| Marjă profit brut | 0% | 2.8% | 0% | 9.01% | 12.27% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -240.59% | 19.17% | 0% | 78.66% | 100% | 0% | 0% | 86.08% |
| Profit net per salariat | -11.967 Lei | 3.248 Lei | 0 Lei | 12.854 Lei | 8.709 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 742 Lei |
Viteza rotație active
15.53
Viteza rotație stocuri
22.74
Durata medie încasare creanțe
2.29 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 15.53 | 8.88 | 8.75 | 7.95 | 8.33 | 11.74 | 18.71 | 6.83 |
| Viteza rotație stocuri | 22.74 | 12.76 | 12.3 | 14.99 | 13.85 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 2.29 zile | 7.86 zile | 9.93 zile | 8.83 zile | 5.2 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 172.507 Lei | 175.758 Lei | 140.720 Lei | 148.109 Lei | 75.904 Lei | 104.450 Lei | 104.321 Lei | 102.195 Lei |
Lichiditate curentă
1.81
Lichiditate imediată
0.57
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.81 | 6.95 | 6.75 | 8.15 | 1.24 | 0.56 | 0.49 | 0.99 |
| Lichiditate imediată | 0.57 | 2.11 | 1.95 | 3.83 | 0.49 | 0.56 | 0.49 | 0.99 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro