Companie
Detalii identificare
Nume firmăCELLA INTERCOM SRL
Cod unic de înregistrare15700924 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2003001123051
EUIDROONRC.J2003001123051
Data înființării28.08.2003 - 22 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4321
Această clasă include lucrările de instalaţii electrice în toate tipurile de clădiri şi lucrarile de geniu civil : -instalaţii (cablaje) electrice şi de armături electrice -instalaţii (cablaje) pentru telecomunicaţii -instalaţii (cablaje) pentru reţele de calculatoare şi televiziune prin cablu, inclusiv cu fibre optice -antene satelit -sisteme de iluminat -alarme de semnalizare a incendiilor -alarme antiefracţie -iluminat stradal şi semnalizatoare electrice -sisteme de iluminat al pistelor din aeroporturi
Această clasă include de asemenea:
-conectarea (racordarea) aparatelor electrice şi a echipamentului casnic, inclusiv sisteme de încălzire prin pardoseli Această clasă exclude: -construcţia liniilor de comunicaţii şi de transport a energiei electrice,
4222 -monitorizarea şi supravegherea de la distanţă a sistemelor electronice de securitate, cum ar fi alarme antiefracţie şi alarme de semnalizare a incendiilor, inclusiv instalarea şi întreţinerea acestora,
8020
Această clasă include de asemenea:
-conectarea (racordarea) aparatelor electrice şi a echipamentului casnic, inclusiv sisteme de încălzire prin pardoseli Această clasă exclude: -construcţia liniilor de comunicaţii şi de transport a energiei electrice,
4222 -monitorizarea şi supravegherea de la distanţă a sistemelor electronice de securitate, cum ar fi alarme antiefracţie şi alarme de semnalizare a incendiilor, inclusiv instalarea şi întreţinerea acestora,
8020
Industrie
Construcţii
SectorLucrari speciale de constructii
Obiect activitateLucrari de instalatii electrice
Informații de contact
AdresaBorsecului nr. 18, Loc. Oradea | Municipiul Oradea, Bihor
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
463.142
Profit (Lei)
173.885
Număr angajați
2
Vechime
22 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 463.142 | 173.885 | 14.490 | 23.034 | 117.214 | 63.379 | 158.660 | 2 |
| 2023 | 297.453 | 0 | 0 | 70.364 | 25.602 | 25.971 | -18.530 | 2 |
| 2022 | 296.745 | 14.688 | 1.224 | 49.230 | 35.579 | 47.306 | 34.079 | 2 |
| 2021 | 298.151 | 59.175 | 4.931 | 17.185 | 31.651 | 44.810 | 59.391 | 2 |
| 2020 | 290.370 | 50.783 | 4.232 | 11.994 | 19.979 | 42.087 | 50.999 | 2 |
| 2019 | 298.035 | 21.247 | 1.771 | 14.026 | 14.453 | 19.936 | 21.463 | 2 |
| 2018 | 264.845 | 38.113 | 3.176 | 4.101 | 11.220 | 29.697 | 38.329 | 2 |
| 2017 | 218.232 | 23.383 | 1.949 | 16.412 | 11.220 | 28.012 | 23.599 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
37.54%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
2.75
Viteza rotație active
2.56
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
37.54%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
86.943 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 37.54% | 0% | 4.95% | 19.85% | 17.49% | 7.13% | 14.39% | 10.71% |
| Marjă profit brut | 39.71% | 0% | 5.8% | 20.85% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 0% | 43.1% | 99.64% | 99.58% | 98.99% | 99.44% | 99.08% |
| Profit net per salariat | 86.943 Lei | 0 Lei | 7.344 Lei | 29.588 Lei | 25.392 Lei | 10.624 Lei | 19.057 Lei | 11.692 Lei |
Viteza rotație active
2.56
Viteza rotație stocuri
49.2
Durata medie încasare creanțe
4.43 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.56 | 5.77 | 3.58 | 3.9 | 4.68 | 8.67 | 6.47 | 5.56 |
| Viteza rotație stocuri | 49.2 | 18.88 | 10.54 | 18.68 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 4.43 zile | 5.67 zile | 15.33 zile | 5.5 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 231.571 Lei | 148.727 Lei | 148.373 Lei | 149.076 Lei | 145.185 Lei | 149.018 Lei | 132.423 Lei | 109.116 Lei |
Lichiditate curentă
2.75
Lichiditate imediată
2.34
Pondere active imobilizate
64.91%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.75 | 0.37 | 0.96 | 2.61 | 3.51 | 1.42 | 7.24 | 1.71 |
| Lichiditate imediată | 2.34 | 0.15 | 0.39 | 1.68 | 3.51 | 1.42 | 7.24 | 1.71 |
| Pondere active imobilizate | 64.91% | 49.64% | 42.93% | 41.39% | 32.19% | 42.03% | 27.42% | 28.6% |
| Pondere active circulante | 35.09% | 50.36% | 57.07% | 58.61% | 67.81% | 57.97% | 72.58% | 71.4% |
©Firme.ro