Companie
Detalii identificare
Nume firmăINSERVICE SRL
Cod unic de înregistrare RO 15741894 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ38/738/2003
EUIDROONRC.J38/738/2003
Data înființării15.09.2003 - 22 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4399
Această clasă include:
-activităţi de construcţii specializate într-un domeniu comun diferitelor tipuri de structuri, necesitând calificare sau echipament specializat: -construcţii de fundaţii, inclusiv fixarea pilonilor -lucrări de izolaţii împotriva igrasiei şi hidroizolaţii -îndepărtarea igrasiei din clădiri -forarea puţurilor de apă -înălţarea elementelor de structură din oţel fabricate de terţi -fasonarea oţelului -zidării din cărămidă şi piatră -înălţarea şi demontarea schelelor şi platformelor de lucru, excluzând închirierea de schele şi platforme de lucru -înălţarea coşurilor şi a cuptoarelor industriale -lucrări ce impun cerinţe speciale care necesită abilităţi de căţărare şi utilizarea de echipament special, de exemplu pentru lucrul la înălţime pe structuri înalte -lucrări subterane -construcţia piscinelor descoperite -curăţarea clădirilor la exterior cu abur, prin sablare şi metode similare -închirierea macaralelor şi echipamentelor de construcţii, de utilizare generală, cu operatori Această clasă exclude: -închirierea utilajelor şi echipamentelor de construcţii fără operatori,
7732
-activităţi de construcţii specializate într-un domeniu comun diferitelor tipuri de structuri, necesitând calificare sau echipament specializat: -construcţii de fundaţii, inclusiv fixarea pilonilor -lucrări de izolaţii împotriva igrasiei şi hidroizolaţii -îndepărtarea igrasiei din clădiri -forarea puţurilor de apă -înălţarea elementelor de structură din oţel fabricate de terţi -fasonarea oţelului -zidării din cărămidă şi piatră -înălţarea şi demontarea schelelor şi platformelor de lucru, excluzând închirierea de schele şi platforme de lucru -înălţarea coşurilor şi a cuptoarelor industriale -lucrări ce impun cerinţe speciale care necesită abilităţi de căţărare şi utilizarea de echipament special, de exemplu pentru lucrul la înălţime pe structuri înalte -lucrări subterane -construcţia piscinelor descoperite -curăţarea clădirilor la exterior cu abur, prin sablare şi metode similare -închirierea macaralelor şi echipamentelor de construcţii, de utilizare generală, cu operatori Această clasă exclude: -închirierea utilajelor şi echipamentelor de construcţii fără operatori,
7732
Industrie
Construcţii
SectorLucrari speciale de constructii
Obiect activitateAlte lucrari speciale de constructii n.c.a.
Informații de contact
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
525.079
Profit (Lei)
275.912
Număr angajați
2
Vechime
22 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 525.079 | 275.912 | 22.993 | 259.000 | 254.958 | 281.154 | 277.112 | 2 |
| 2023 | 602.477 | 217.357 | 18.113 | 234.347 | 307.451 | 145.453 | 218.557 | 4 |
| 2022 | 559.362 | 298.861 | 24.905 | 393.280 | 373.974 | 319.367 | 300.061 | 3 |
| 2021 | 359.199 | 191.168 | 15.931 | 88.888 | 64.334 | 216.922 | 192.368 | 3 |
| 2020 | 189.588 | 53.353 | 4.446 | 250.620 | 91.660 | 213.513 | 54.553 | 2 |
| 2019 | 495.391 | 391.588 | 32.632 | 42.807 | 24.411 | 411.184 | 392.788 | 2 |
| 2018 | 276.600 | 190.253 | 15.854 | 85.192 | 0 | 276.645 | 191.453 | 3 |
| 2017 | 167.952 | 122.953 | 10.246 | 74.550 | 0 | 198.703 | 124.153 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
52.55%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.57%
Lichiditate curentă
1.09
Viteza rotație active
0.98
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
52.55%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.57%
Profit net per salariat
137.956 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 52.55% | 36.08% | 53.43% | 53.22% | 28.14% | 79.05% | 68.78% | 73.21% |
| Marjă profit brut | 54.95% | 37.08% | 54.43% | 54.22% | 29.14% | 80.06% | 69.78% | 74.21% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.57% | 99.45% | 99.6% | 99.38% | 97.8% | 99.69% | 99.37% | 99.03% |
| Profit net per salariat | 137.956 Lei | 54.339 Lei | 99.620 Lei | 63.723 Lei | 26.677 Lei | 195.794 Lei | 63.418 Lei | 61.477 Lei |
Viteza rotație active
0.98
Viteza rotație stocuri
1031.59
Durata medie încasare creanțe
4.71 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.98 | 1.33 | 0.81 | 1.28 | 0.62 | 1.14 | 1 | 0.85 |
| Viteza rotație stocuri | 1031.59 | 0 | 118.66 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 4.71 zile | 11.38 zile | 102.05 zile | 107.64 zile | 18.15 zile | 17.5 zile | 79.02 zile | 21.85 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 262.540 Lei | 150.619 Lei | 186.454 Lei | 119.733 Lei | 94.794 Lei | 247.696 Lei | 92.200 Lei | 83.976 Lei |
Lichiditate curentă
1.09
Lichiditate imediată
1.08
Pondere active imobilizate
47.56%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.09 | 0.62 | 0.81 | 2.44 | 0.85 | 9.61 | 3.25 | 2.67 |
| Lichiditate imediată | 1.08 | 0.62 | 0.8 | 2.44 | 0.85 | 9.61 | 3.25 | 2.67 |
| Pondere active imobilizate | 47.56% | 67.88% | 53.94% | 22.87% | 30.04% | 5.6% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 52.44% | 32.12% | 46.06% | 77.13% | 69.96% | 94.4% | 100% | 100% |
©Firme.ro