Companie
Detalii identificare
Nume firmăGBK INTERGROUP S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 15811671 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ03/1321/2003
EUIDROONRC.J03/1321/2003
Data înființării14.10.2003 - 22 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaAlbota, Argeş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
99.288
Profit (Lei)
-593.860
Număr angajați
10
Vechime
22 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 99.288 | -593.860 | -49.488 | 2.369.610 | 2.489.141 | 333.537 | -1.462.200 | 10 |
| 2024 | 187.604 | -547.067 | -45.589 | 1.964.117 | 2.835.186 | 346.021 | -868.341 | 10 |
| 2023 | 541.937 | 7.716 | 643 | 3.724.849 | 3.181.231 | 2.559.883 | -321.273 | 1 |
| 2022 | 1.405.109 | 0 | 0 | 755.034 | 0 | 301.055 | -328.989 | 2 |
| 2021 | 2.640.857 | 1.154.366 | 96.197 | 1.076.002 | 512.180 | 1.329.585 | 1.337.846 | 4 |
| 2020 | 1.797.074 | 470.489 | 39.207 | 955.184 | 585.044 | 2.063.246 | 1.996.161 | 8 |
| 2019 | 3.089.517 | 670.715 | 55.893 | 1.161.969 | 728.769 | 2.120.556 | 2.026.724 | 15 |
| 2018 | 3.237.766 | 858.900 | 71.575 | 877.141 | 664.198 | 1.462.186 | 1.671.798 | 15 |
| 2017 | 3.080.717 | 528.157 | 44.013 | 459.707 | 107.721 | 1.400.689 | 1.510.014 | 18 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-598.12%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
40.61%
Lichiditate curentă
0.14
Viteza rotație active
0.04
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-598.12%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
40.61%
Profit net per salariat
-59.386 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -598.12% | -291.61% | 1.42% | 0% | 43.71% | 26.18% | 21.71% | 26.53% | 17.14% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 22.71% | 27.53% | 20.24% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 40.61% | 63% | -2.4% | 0% | 86.29% | 23.57% | 33.09% | 51.38% | 34.98% |
| Profit net per salariat | -59.386 Lei | -54.707 Lei | 7.716 Lei | 0 Lei | 288.592 Lei | 58.811 Lei | 44.714 Lei | 57.260 Lei | 29.342 Lei |
Viteza rotație active
0.04
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
1198.54 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.04 | 0.06 | 0.09 | 4.67 | 1.43 | 0.68 | 1.08 | 1.52 | 2.04 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 133.39 | 3519.31 | 70.16 |
| Durata medie încasare creanțe | 1198.54 zile | 672.69 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 18.58 zile | 18.01 zile | 29.05 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 9.929 Lei | 18.760 Lei | 541.937 Lei | 702.555 Lei | 660.214 Lei | 224.634 Lei | 205.968 Lei | 215.851 Lei | 171.151 Lei |
Lichiditate curentă
0.14
Lichiditate imediată
0.14
Pondere active imobilizate
88.18%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.14 | 0.18 | 0.69 | 0.4 | 1.24 | 2.16 | 1.82 | 1.67 | 3.05 |
| Lichiditate imediată | 0.14 | 0.18 | 0.69 | 0.4 | 1.24 | 2.16 | 1.81 | 1.67 | 2.95 |
| Pondere active imobilizate | 88.18% | 89.12% | 55.41% | 0% | 27.81% | 22.09% | 25.58% | 31.24% | 7.14% |
| Pondere active circulante | 11.82% | 10.88% | 44.59% | 100% | 72.19% | 77.91% | 74.42% | 68.76% | 92.86% |
©Firme.ro