Companie
Detalii identificare
Nume firmăR V M SRL
Cod unic de înregistrare15825278 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2003002926121
EUIDROONRC.J2003002926121
Data înființării20.10.2003 - 22 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5630
Această clasă include activitatea de pregătire şi servire a băuturilor pentru consumul imediat în incintă . Această clasă include:
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
Industrie
Hoteluri şi restaurante
SectorRestaurante si alte activitati de servicii de alimentatie
Obiect activitateBaruri si alte activitati de servire a bauturilor
Informații de contact
Adresastr. Bistritei nr. 38, Dej, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
216.282
Profit (Lei)
-1.220
Număr angajați
1
Vechime
22 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 216.282 | -1.220 | -102 | 112.789 | 2.050 | 41.129 | -69.610 | 1 |
| 2023 | 244.607 | 6.320 | 527 | 115.559 | 3.056 | 56.545 | -55.958 | 1 |
| 2022 | 186.397 | 0 | 0 | 119.412 | 4.062 | 53.072 | -62.278 | 1 |
| 2021 | 267.366 | 0 | 0 | 116.063 | 5.068 | 68.454 | -42.541 | 2 |
| 2020 | 214.985 | 119 | 10 | 82.477 | 3.489 | 52.584 | -26.404 | 1 |
| 2019 | 216.045 | 1.174 | 98 | 66.130 | 0 | 39.607 | -26.523 | 1 |
| 2018 | 191.596 | 546 | 46 | 73.343 | 0 | 45.647 | -27.696 | 1 |
| 2017 | 215.451 | 0 | 0 | 85.880 | 0 | 57.637 | -28.243 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-0.56%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
1.75%
Lichiditate curentă
0.36
Viteza rotație active
5.01
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-0.56%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
1.75%
Profit net per salariat
-1.220 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -0.56% | 2.58% | 0% | 0% | 0.06% | 0.54% | 0.28% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 3.58% | 0% | 0% | 1.01% | 1.55% | 1.3% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 1.75% | -11.29% | 0% | 0% | -0.45% | -4.43% | -1.97% | 0% |
| Profit net per salariat | -1.220 Lei | 6.320 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 119 Lei | 1.174 Lei | 546 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
5.01
Viteza rotație stocuri
8.34
Durata medie încasare creanțe
13.77 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 5.01 | 4.1 | 3.26 | 3.64 | 3.83 | 5.45 | 4.2 | 3.74 |
| Viteza rotație stocuri | 8.34 | 6.3 | 5.35 | 4.82 | 9.4 | 7.64 | 5.12 | 24.47 |
| Durata medie încasare creanțe | 13.77 zile | 11.37 zile | 23.69 zile | 12.23 zile | 9.71 zile | 7.24 zile | 4.3 zile | 0.85 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 216.282 Lei | 244.607 Lei | 186.397 Lei | 133.683 Lei | 214.985 Lei | 216.045 Lei | 191.596 Lei | 215.451 Lei |
Lichiditate curentă
0.36
Lichiditate imediată
0.13
Pondere active imobilizate
4.75%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.36 | 0.49 | 0.44 | 0.59 | 0.64 | 0.6 | 0.62 | 0.67 |
| Lichiditate imediată | 0.13 | 0.15 | 0.15 | 0.11 | 0.36 | 0.17 | 0.11 | 0.57 |
| Pondere active imobilizate | 4.75% | 5.13% | 7.11% | 6.89% | 6.22% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 95.25% | 94.87% | 92.89% | 93.11% | 93.78% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro