Companie
Detalii identificare
Nume firmăSIG-MA C&C S.R.L.
Cod unic de înregistrare15956443 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ31/743/2003
EUIDROONRC.J31/743/2003
Data înființării03.12.2003 - 22 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6203
Această clasă include: activităţi de management şi exploatare, în locaţie, a sistemelor de calculatoare ale clienţilor şi/sau a facilităţilor de prelucrare a datelor, precum şi serviciile anexe pentru acestea.
Industrie
Informaţii şi comunicaţii
SectorActivitati de servicii in tehnologia informatiei
Obiect activitateActivitati de management (gestiune si exploatare) a mijloacelor de calcul
Informații de contact
Adresastr. Crisan nr. 23/A, Cehu Silvaniei, Sălaj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
11.860
Profit (Lei)
4.956
Număr angajați
0
Vechime
22 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 11.860 | 4.956 | 413 | 46.173 | 0 | 63.224 | 17.051 | 0 |
| 2023 | 10.660 | 10.238 | 853 | 45.817 | 0 | 59.272 | 13.455 | 0 |
| 2022 | 15.060 | 13.524 | 1.127 | 45.829 | 162 | 48.884 | 3.217 | 0 |
| 2021 | 19.868 | 10.009 | 834 | 45.831 | 606 | 34.917 | -10.308 | 0 |
| 2020 | 7.740 | 0 | 0 | 55.952 | 1.050 | 34.585 | -20.317 | 0 |
| 2019 | 30.730 | 26.804 | 2.234 | 40.592 | 1.494 | 62.861 | 32.818 | 0 |
| 2018 | 20.830 | 2.015 | 168 | 90.667 | 5.729 | 84.727 | 6.014 | 0 |
| 2017 | 10.690 | 284 | 24 | 91.451 | 15.588 | 73.997 | 3.999 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
41.79%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
29.07%
Lichiditate curentă
1.37
Viteza rotație active
0.19
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
41.79%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
29.07%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 41.79% | 96.04% | 89.8% | 50.38% | 0% | 87.22% | 9.67% | 2.66% |
| Marjă profit brut | 44.79% | 98.45% | 92.21% | 52.89% | 0% | 89.85% | 12.67% | 6.37% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 29.07% | 76.09% | 100% | -97.1% | 0% | 81.67% | 33.51% | 7.1% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.19
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
517.62 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.19 | 0.18 | 0.31 | 0.56 | 0.22 | 0.48 | 0.23 | 0.12 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.49 | 11.99 | 8.13 | 1.64 |
| Durata medie încasare creanțe | 517.62 zile | 773.48 zile | 547.5 zile | 356.57 zile | 1130.51 zile | 365.52 zile | 423.6 zile | 428.92 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
1.37
Lichiditate imediată
1.37
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.37 | 1.29 | 1.07 | 0.76 | 0.62 | 1.55 | 0.93 | 0.81 |
| Lichiditate imediată | 1.37 | 1.29 | 1.07 | 0.76 | 0.58 | 1.49 | 0.91 | 0.74 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0.33% | 1.71% | 2.95% | 2.32% | 6.33% | 17.4% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 99.67% | 98.29% | 97.05% | 97.68% | 93.67% | 82.6% |
©Firme.ro