Companie
Detalii identificare
Nume firmăROSCAVI DI PERRONE & FIGLI IMPORT EXPORT SRL
Cod unic de înregistrare15969664 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2003003465120
EUIDROONRC.J2003003465120
Data înființării08.12.2003 - 22 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4211
Această clasă include:
-construcţia de autostrăzi, străzi, drumuri şi alte căi de acces pentru vehicule şi pietoni -lucrări de suprafaţă pe străzi, drumuri, autostrăzi, poduri sau tuneluri: -asfaltarea drumurilor -lucrări de marcare a drumurilor şi alte marcaje -instalarea de grilaje de protecţie, indicatoare de circulaţie şi alte dispozitive similare -construcţia pistelor de aerodrom Această clasă exclude: -instalarea iluminatului stradal şi a semnelor electrice,
4321 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia de autostrăzi, străzi, drumuri şi alte căi de acces pentru vehicule şi pietoni -lucrări de suprafaţă pe străzi, drumuri, autostrăzi, poduri sau tuneluri: -asfaltarea drumurilor -lucrări de marcare a drumurilor şi alte marcaje -instalarea de grilaje de protecţie, indicatoare de circulaţie şi alte dispozitive similare -construcţia pistelor de aerodrom Această clasă exclude: -instalarea iluminatului stradal şi a semnelor electrice,
4321 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorLucrari de geniu civil
Obiect activitateLucrari de constructii a drumurilor si autostrazilor
Informații de contact
Adresastr. Alexandru Vlahuţă nr. 17, Gherla, Cluj
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
2.600
Profit (Lei)
-11.738
Număr angajați
0
Vechime
22 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.600 | -11.738 | -978 | 372.768 | 174.790 | 2.687 | -195.291 | 0 |
| 2023 | 9.300 | 0 | 0 | 375.028 | 183.673 | 7.802 | -183.553 | 0 |
| 2022 | 8.660 | 0 | 0 | 372.064 | 192.557 | 6.397 | -173.110 | 0 |
| 2021 | 9.360 | 0 | 0 | 368.988 | 201.440 | 7.409 | -160.139 | 0 |
| 2020 | 5.844 | 0 | 0 | 361.062 | 210.325 | 568 | -150.169 | 0 |
| 2019 | 9.238 | 0 | 0 | 358.321 | 219.208 | 612 | -138.501 | 0 |
| 2018 | 9.204 | 0 | 0 | 358.756 | 228.126 | 1.218 | -129.412 | 0 |
| 2017 | 9.113 | 0 | 0 | 389.637 | 185.410 | 48.246 | -155.981 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-451.46%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
6.01%
Lichiditate curentă
0.01
Viteza rotație active
0.01
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-451.46%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
6.01%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -451.46% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 6.01% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.01
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.01 | 0.05 | 0.04 | 0.04 | 0.03 | 0.04 | 0.04 | 0.04 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.28 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 1.26 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 578.32 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0.01
Lichiditate imediată
0.01
Pondere active imobilizate
98.49%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.01 | 0.02 | 0.02 | 0.02 | 0 | 0 | 0 | 0.12 |
| Lichiditate imediată | 0.01 | 0.02 | 0.02 | 0.02 | 0 | 0 | 0 | 0.04 |
| Pondere active imobilizate | 98.49% | 95.93% | 96.78% | 96.45% | 99.73% | 99.72% | 99.47% | 79.35% |
| Pondere active circulante | 1.51% | 4.07% | 3.22% | 3.55% | 0.27% | 0.28% | 0.53% | 20.65% |
©Firme.ro