Companie
Detalii identificare
Nume firmăS.I.C. TIM INDUSTRY SRL
Cod unic de înregistrare RO 16015849 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ35/3022/2003
EUIDROONRC.J35/3022/2003
Data înființării19.12.2003 - 22 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaB-Dul Revolutiei 1989 nr. 1, Timişoara, Timiş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
6.500
Profit (Lei)
-107.222
Număr angajați
1
Vechime
22 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 6.500 | -107.222 | -8.935 | 529.314 | 756.509 | 164.558 | 391.753 | 1 |
| 2023 | 2.000 | 0 | 0 | 464.329 | 781.867 | 181.437 | 498.975 | 1 |
| 2022 | 4.000 | 13.864 | 1.155 | 9.702 | 807.225 | 73.503 | 871.026 | 1 |
| 2021 | 2.000 | 0 | 0 | 8.159 | 832.582 | 32.739 | 857.162 | 1 |
| 2020 | 536 | 0 | 0 | 7.419 | 857.938 | 105.979 | 956.498 | 1 |
| 2019 | 433 | 1.183.546 | 98.629 | 20.471 | 883.294 | 184.759 | 1.047.582 | 1 |
| 2018 | 0 | 0 | 0 | 1.284.840 | 908.650 | 240.226 | -135.964 | 1 |
| 2017 | 0 | 0 | 0 | 1.283.698 | 934.006 | 297.408 | -52.284 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-1649.57%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-27.37%
Lichiditate curentă
0.31
Viteza rotație active
0.01
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-1649.57%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-27.37%
Profit net per salariat
-107.222 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -1649.57% | 0% | 346.6% | 0% | 0% | 273336.26% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 376.73% | 0% | 0% | 276355.66% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -27.37% | 0% | 1.59% | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | -107.222 Lei | 0 Lei | 13.864 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 1.183.546 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
0.01
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
2598.86 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.01 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 2598.86 zile | 9006.56 zile | 3.47 zile | 45.63 zile | 3396.68 zile | 104872.17 zile | 0 | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 6.500 Lei | 2.000 Lei | 4.000 Lei | 2.000 Lei | 536 Lei | 433 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Lichiditate curentă
0.31
Lichiditate imediată
0.31
Pondere active imobilizate
82.13%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.31 | 0.39 | 7.58 | 4.01 | 14.28 | 9.03 | 0.19 | 0.23 |
| Lichiditate imediată | 0.31 | 0.39 | 7.58 | 4.01 | 14.28 | 9.03 | 0.19 | 0.23 |
| Pondere active imobilizate | 82.13% | 81.17% | 91.65% | 96.22% | 89.01% | 82.7% | 79.09% | 75.85% |
| Pondere active circulante | 17.87% | 18.83% | 8.35% | 3.78% | 10.99% | 17.3% | 20.91% | 24.15% |
©Firme.ro