Companie
Detalii identificare
Nume firmăIBO SRL
Cod unic de înregistrare16116118 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ08/187/2004
EUIDROONRC.J08/187/2004
Data înființării06.02.2004 - 22 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9603
Această clasă include:
-înhumarea şi incinerarea corpurilor umane sau de animale şi activităţi conexe: -pregătirea decedaţilor pentru înhumare sau incinerare şi servicii de îmbălsămare -asigurarea serviciilor de înhumare sau incinerare -închirierea de spaţiu utilat în saloane de pompe funebre -închirierea sau vânzarea locurilor de veci -întreţinerea mormintelor şi a mauzoleelor Această clasă exclude: -servicii religioase legate de funeralii,
9491 -activităţi de grădinărit în cimitire,
8130
-înhumarea şi incinerarea corpurilor umane sau de animale şi activităţi conexe: -pregătirea decedaţilor pentru înhumare sau incinerare şi servicii de îmbălsămare -asigurarea serviciilor de înhumare sau incinerare -închirierea de spaţiu utilat în saloane de pompe funebre -închirierea sau vânzarea locurilor de veci -întreţinerea mormintelor şi a mauzoleelor Această clasă exclude: -servicii religioase legate de funeralii,
9491 -activităţi de grădinărit în cimitire,
8130
Industrie
Alte activităţi de servicii
SectorAlte activitati de servicii
Obiect activitateActivitati de pompe funebre si similare
Informații de contact
AdresaZorelelor nr. 20, Oraş Ghimbav, Braşov
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
287.723
Profit (Lei)
-11.344
Număr angajați
1
Vechime
22 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 287.723 | -11.344 | -945 | 41.250 | 98.404 | 25.087 | 83.989 | 1 |
| 2024 | 290.307 | 12.296 | 1.025 | 56.295 | 104.641 | 45.330 | 95.333 | 1 |
| 2023 | 243.425 | 52.815 | 4.401 | 29.492 | 79.090 | 40.834 | 90.432 | 1 |
| 2022 | 279.288 | 112.162 | 9.347 | 69.666 | 87.616 | 19.666 | 37.616 | 1 |
| 2021 | 213.515 | 69.841 | 5.820 | 184.295 | 88.645 | 21.104 | -74.546 | 1 |
| 2020 | 66.697 | 0 | 0 | 251.272 | 84.989 | 21.897 | -144.386 | 1 |
| 2019 | 74.356 | 0 | 0 | 288.214 | 85.851 | 11.858 | -190.505 | 0 |
| 2018 | 185.619 | 24.485 | 2.040 | 275.914 | 84.899 | 43.796 | -147.219 | 1 |
| 2017 | 211.556 | 38.804 | 3.234 | 321.920 | 89.899 | 60.318 | -171.703 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-3.94%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-13.51%
Lichiditate curentă
0.61
Viteza rotație active
2.33
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-3.94%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-13.51%
Profit net per salariat
-11.344 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -3.94% | 4.24% | 21.7% | 40.16% | 32.71% | 0% | 0% | 13.19% | 18.34% |
| Marjă profit brut | 0% | 5.31% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -13.51% | 12.9% | 58.4% | 100% | -93.69% | 0% | 0% | -16.63% | -22.6% |
| Profit net per salariat | -11.344 Lei | 12.296 Lei | 52.815 Lei | 112.162 Lei | 69.841 Lei | 0 Lei | n/a | 24.485 Lei | 38.804 Lei |
Viteza rotație active
2.33
Viteza rotație stocuri
15.5
Durata medie încasare creanțe
3.03 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.33 | 1.94 | 2.03 | 2.6 | 1.95 | 0.62 | 0.76 | 1.44 | 1.41 |
| Viteza rotație stocuri | 15.5 | 7.92 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 3.03 zile | 0.44 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 287.723 Lei | 290.307 Lei | 243.425 Lei | 279.288 Lei | 213.515 Lei | 66.697 Lei | n/a | 185.619 Lei | 211.556 Lei |
Lichiditate curentă
0.61
Lichiditate imediată
0.16
Pondere active imobilizate
79.69%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.61 | 0.81 | 1.38 | 0.28 | 0.11 | 0.09 | 0.04 | 0.16 | 0.19 |
| Lichiditate imediată | 0.16 | 0.15 | 1.38 | 0.28 | 0.11 | 0.09 | 0.04 | 0.16 | 0.19 |
| Pondere active imobilizate | 79.69% | 69.77% | 65.95% | 81.67% | 80.77% | 79.51% | 87.86% | 65.97% | 59.85% |
| Pondere active circulante | 20.31% | 30.23% | 34.05% | 18.33% | 19.23% | 20.49% | 12.14% | 34.03% | 40.15% |
©Firme.ro