Companie
Detalii identificare
Nume firmăCRIBO STAR SRL
Cod unic de înregistrare RO 16207658 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2004003476404
EUIDROONRC.J2004003476404
Data înființării05.03.2004 - 22 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4211
Această clasă include:
-construcţia de autostrăzi, străzi, drumuri şi alte căi de acces pentru vehicule şi pietoni -lucrări de suprafaţă pe străzi, drumuri, autostrăzi, poduri sau tuneluri: -asfaltarea drumurilor -lucrări de marcare a drumurilor şi alte marcaje -instalarea de grilaje de protecţie, indicatoare de circulaţie şi alte dispozitive similare -construcţia pistelor de aerodrom Această clasă exclude: -instalarea iluminatului stradal şi a semnelor electrice,
4321 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia de autostrăzi, străzi, drumuri şi alte căi de acces pentru vehicule şi pietoni -lucrări de suprafaţă pe străzi, drumuri, autostrăzi, poduri sau tuneluri: -asfaltarea drumurilor -lucrări de marcare a drumurilor şi alte marcaje -instalarea de grilaje de protecţie, indicatoare de circulaţie şi alte dispozitive similare -construcţia pistelor de aerodrom Această clasă exclude: -instalarea iluminatului stradal şi a semnelor electrice,
4321 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorLucrari de geniu civil
Obiect activitateLucrari de constructii a drumurilor si autostrazilor
Informații de contact
AdresaPenelului nr. 4, Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
912.479
Profit (Lei)
141.320
Număr angajați
2
Vechime
22 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 912.479 | 141.320 | 11.777 | 264.075 | 56.661 | 358.148 | 146.920 | 2 |
| 2024 | 228.892 | -41.956 | -3.496 | 47.083 | 68.624 | 339.539 | 340.269 | 2 |
| 2023 | 2.864.796 | 532.067 | 44.339 | 334.419 | 37.218 | 857.124 | 532.667 | 2 |
| 2022 | 382.922 | 0 | 0 | 317.603 | 108.191 | 285.461 | 69.556 | 2 |
| 2021 | 955.426 | 253.353 | 21.113 | 105.855 | 82.046 | 426.144 | 369.743 | 2 |
| 2020 | 783.495 | 221.750 | 18.479 | 147.143 | 74.051 | 454.994 | 384.357 | 2 |
| 2019 | 1.039.060 | 265.165 | 22.097 | 215.964 | 82.861 | 593.177 | 465.712 | 3 |
| 2018 | 1.927.517 | 684.846 | 57.071 | 321.961 | 200.377 | 799.772 | 685.446 | 5 |
| 2017 | 840.964 | 151.353 | 12.613 | 215.811 | 193.848 | 400.129 | 383.637 | 4 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
15.49%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
96.19%
Lichiditate curentă
1.36
Viteza rotație active
2.2
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
15.49%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
96.19%
Profit net per salariat
70.660 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 15.49% | -18.33% | 18.57% | 0% | 26.52% | 28.3% | 25.52% | 35.53% | 18% |
| Marjă profit brut | 18.57% | 0% | 20.13% | 0% | 27.5% | 29.23% | 26.67% | 36.53% | 18.98% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 96.19% | -12.33% | 99.89% | 0% | 68.52% | 57.69% | 56.94% | 99.91% | 39.45% |
| Profit net per salariat | 70.660 Lei | -20.978 Lei | 266.034 Lei | 0 Lei | 126.677 Lei | 110.875 Lei | 88.388 Lei | 136.969 Lei | 37.838 Lei |
Viteza rotație active
2.2
Viteza rotație stocuri
400.21
Durata medie încasare creanțe
61.89 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.2 | 0.56 | 3.2 | 0.97 | 1.88 | 1.48 | 1.54 | 1.93 | 1.42 |
| Viteza rotație stocuri | 400.21 | 25.47 | 420.06 | 0 | 0 | 0 | 2664.26 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 61.89 zile | 274.82 zile | 88.58 zile | 156.13 zile | 98.08 zile | 123.08 zile | 122.9 zile | 122.19 zile | 143.38 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 456.240 Lei | 114.446 Lei | 1.432.398 Lei | 191.461 Lei | 477.713 Lei | 391.748 Lei | 346.353 Lei | 385.503 Lei | 210.241 Lei |
Lichiditate curentă
1.36
Lichiditate imediată
1.35
Pondere active imobilizate
13.66%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.36 | 7.21 | 2.56 | 0.9 | 4.03 | 3.09 | 2.75 | 2.48 | 1.85 |
| Lichiditate imediată | 1.35 | 7.02 | 2.54 | 0.9 | 4.03 | 3.09 | 2.74 | 2.48 | 1.85 |
| Pondere active imobilizate | 13.66% | 16.81% | 4.16% | 27.48% | 16.14% | 14% | 12.26% | 20.03% | 32.64% |
| Pondere active circulante | 86.34% | 83.19% | 95.84% | 72.52% | 83.86% | 86% | 87.74% | 79.97% | 67.36% |
©Firme.ro