Companie
Detalii identificare
Nume firmăDOMINOCONSTRUCT SRL
Cod unic de înregistrare16232678 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ11/178/2004
EUIDROONRC.J11/178/2004
Data înființării12.03.2004 - 22 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaRepublicii nr. 6, Reşiţa, Caraş-Severin
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
11.500
Profit (Lei)
13.325
Număr angajați
0
Vechime
22 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 11.500 | 13.325 | 1.110 | 31.659 | 0 | 45.584 | 13.925 | 0 |
| 2023 | 4.900 | 2.256 | 188 | 19.309 | 0 | 38.054 | 18.745 | 0 |
| 2022 | 8.000 | 5.586 | 466 | 16.667 | 0 | 38.742 | 22.075 | 0 |
| 2021 | 13.550 | 11.173 | 931 | 12.892 | 0 | 39.911 | 27.019 | 0 |
| 2020 | 22.150 | 18.365 | 1.530 | 18.119 | 0 | 52.330 | 34.211 | 0 |
| 2019 | 20.500 | 13.048 | 1.087 | 20.729 | 0 | 62.548 | 41.894 | 0 |
| 2018 | 62.200 | 16.605 | 1.384 | 21.811 | 0 | 67.262 | 45.451 | 1 |
| 2017 | 135.392 | 34.716 | 2.893 | 18.997 | 0 | 104.905 | 85.932 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
115.87%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
95.69%
Lichiditate curentă
1.44
Viteza rotație active
0.25
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
115.87%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
95.69%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 115.87% | 46.04% | 69.83% | 82.46% | 82.91% | 63.65% | 26.7% | 25.64% |
| Marjă profit brut | 137.41% | 54.59% | 72.76% | 85.4% | 85.77% | 66.71% | 28.32% | 26.64% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 95.69% | 12.04% | 25.3% | 41.35% | 53.68% | 31.15% | 36.53% | 40.4% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 16.605 Lei | 17.358 Lei |
Viteza rotație active
0.25
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
1045.04 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.25 | 0.13 | 0.21 | 0.34 | 0.42 | 0.33 | 0.92 | 1.29 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 1045.04 zile | 2509.41 zile | 1527.34 zile | 901.75 zile | 551.64 zile | 596.04 zile | 234.59 zile | 117.1 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 62.200 Lei | 67.696 Lei |
Lichiditate curentă
1.44
Lichiditate imediată
1.44
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.44 | 1.97 | 2.32 | 3.1 | 2.89 | 3.02 | 3.08 | 5.52 |
| Lichiditate imediată | 1.44 | 1.97 | 2.32 | 3.1 | 2.89 | 3.02 | 3.08 | 5.52 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro