Companie
Detalii identificare
Nume firmăDELTA MIXT SRL
Cod unic de înregistrare RO 1628764 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ17/1017/1991
EUIDROONRC.J17/1017/1991
Data înființării04.12.1992 - 33 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4723
Această clasă include:
-vânzarea cu amănuntul de peşte, crustacee şi moluşte comestibile şi produse din acestea
-vânzarea cu amănuntul de peşte, crustacee şi moluşte comestibile şi produse din acestea
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu amanuntul, cu exceptia autovehiculelor si motocicletelor
Obiect activitateComert cu amanuntul al pestelui, crustaceelor si molustelor, in magazine specializate
Informații de contact
Adresastr. Plevnei nr. 18, Tecuci, Galaţi
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
127.200
Profit (Lei)
88.067
Număr angajați
0
Vechime
33 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 127.200 | 88.067 | 7.339 | 1.741 | 22.929 | 104.321 | 125.509 | 0 |
| 2023 | 136.200 | 86.499 | 7.208 | 17.292 | 22.929 | 111.805 | 117.442 | 0 |
| 2022 | 109.200 | 68.853 | 5.738 | 55.250 | 44.012 | 110.981 | 99.743 | 0 |
| 2021 | 127.200 | 78.549 | 6.546 | 50.820 | 69.119 | 91.091 | 109.390 | 0 |
| 2020 | 117.000 | 63.994 | 5.333 | 68.982 | 97.904 | 65.913 | 94.835 | 0 |
| 2019 | 136.200 | 106.407 | 8.867 | 177.631 | 126.980 | 83.327 | 32.676 | 1 |
| 2018 | 127.200 | 84.612 | 7.051 | 2.371 | 56.860 | 60.128 | 114.617 | 2 |
| 2017 | 128.872 | 79.690 | 6.641 | 5.243 | 56.860 | 58.914 | 110.531 | 1 |
| 2016 | 162.428 | 99.040 | 8.253 | 75.395 | 69.463 | 135.813 | 129.881 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
69.24%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
70.17%
Lichiditate curentă
59.92
Viteza rotație active
1
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
69.24%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
70.17%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 69.24% | 63.51% | 63.05% | 61.75% | 54.7% | 78.13% | 66.52% | 61.84% | 60.97% |
| Marjă profit brut | 80.58% | 74.65% | 65.84% | 64.69% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 70.17% | 73.65% | 69.03% | 71.81% | 67.48% | 100% | 73.82% | 72.1% | 76.25% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 106.407 Lei | 42.306 Lei | 79.690 Lei | 99.040 Lei |
Viteza rotație active
1
Viteza rotație stocuri
36.16
Durata medie încasare creanțe
21.24 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1 | 1.01 | 0.7 | 0.79 | 0.71 | 0.65 | 1.09 | 1.11 | 0.79 |
| Viteza rotație stocuri | 36.16 | 45.81 | 36.73 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 21.24 zile | 8.78 zile | 188.93 zile | 12.94 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 136.200 Lei | 63.600 Lei | 128.872 Lei | 162.428 Lei |
Lichiditate curentă
59.92
Lichiditate imediată
57.9
Pondere active imobilizate
18.02%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 59.92 | 6.47 | 2.01 | 1.79 | 0.96 | 0.47 | 25.36 | 11.24 | 1.8 |
| Lichiditate imediată | 57.9 | 6.29 | 1.95 | 1.79 | 0.96 | 0.47 | 25.36 | 11.24 | 1.8 |
| Pondere active imobilizate | 18.02% | 17.02% | 28.4% | 43.14% | 59.76% | 60.38% | 48.6% | 49.11% | 33.84% |
| Pondere active circulante | 81.98% | 82.98% | 71.6% | 56.86% | 40.24% | 39.62% | 51.4% | 50.89% | 66.16% |
©Firme.ro