Companie
Detalii identificare
Nume firmăMIADONA COM SRL
Cod unic de înregistrare RO 16345529 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ38/381/2004
EUIDROONRC.J38/381/2004
Data înființării20.04.2004 - 22 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4729
Această clasă include:
- vânzarea cu amănuntul de produse lactate şi ouă - vânzarea cu amănuntul de alte produse alimentare n.c.a.
- vânzarea cu amănuntul de produse lactate şi ouă - vânzarea cu amănuntul de alte produse alimentare n.c.a.
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu amanuntul, cu exceptia autovehiculelor si motocicletelor
Obiect activitateComert cu amanuntul al altor produse alimentare, in magazine specializate
Informații de contact
Adresastr. Traian nr. 999, Drăgăşani, Vâlcea
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
92.253
Profit (Lei)
-33.489
Număr angajați
1
Vechime
22 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 92.253 | -33.489 | -2.791 | 587.716 | 44.160 | 68.995 | -474.561 | 1 |
| 2024 | 53.839 | -33.788 | -2.816 | 537.362 | 44.160 | 52.131 | -441.071 | 1 |
| 2023 | 48.253 | 0 | 0 | 510.350 | 44.160 | 58.907 | -407.283 | 1 |
| 2022 | 48.615 | 0 | 0 | 465.292 | 44.160 | 50.908 | -370.224 | 1 |
| 2021 | 54.871 | 0 | 0 | 444.421 | 48.300 | 47.275 | -348.846 | 1 |
| 2020 | 51.598 | 0 | 0 | 428.553 | 48.300 | 52.761 | -327.492 | 1 |
| 2019 | 66.444 | 0 | 0 | 412.293 | 48.300 | 44.520 | -319.473 | 2 |
| 2018 | 66.616 | 0 | 0 | 383.060 | 48.300 | 40.281 | -294.479 | 2 |
| 2017 | 65.139 | 0 | 0 | 356.539 | 48.300 | 48.492 | -259.747 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-36.3%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
7.06%
Lichiditate curentă
0.12
Viteza rotație active
0.82
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-36.3%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
7.06%
Profit net per salariat
-33.489 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -36.3% | -62.76% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 7.06% | 7.66% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | -33.489 Lei | -33.788 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
0.82
Viteza rotație stocuri
1.74
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.82 | 0.56 | 0.47 | 0.51 | 0.57 | 0.51 | 0.72 | 0.75 | 0.67 |
| Viteza rotație stocuri | 1.74 | 1.06 | 0.87 | 0.99 | 1.22 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 92.253 Lei | 53.839 Lei | 48.253 Lei | 48.615 Lei | 54.871 Lei | 51.598 Lei | 33.222 Lei | 33.308 Lei | 32.570 Lei |
Lichiditate curentă
0.12
Lichiditate imediată
0.03
Pondere active imobilizate
39.03%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.12 | 0.1 | 0.12 | 0.11 | 0.11 | 0.12 | 0.11 | 0.11 | 0.14 |
| Lichiditate imediată | 0.03 | 0 | 0.01 | 0 | 0.01 | 0.12 | 0.11 | 0.11 | 0.14 |
| Pondere active imobilizate | 39.03% | 45.86% | 42.85% | 46.45% | 50.54% | 47.79% | 52.04% | 54.53% | 49.9% |
| Pondere active circulante | 60.97% | 54.14% | 57.15% | 53.55% | 49.46% | 52.21% | 47.96% | 45.47% | 50.1% |
©Firme.ro