Companie
Detalii identificare
Nume firmăLURMIT-TRANS SRL
Cod unic de înregistrare RO 16373847 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ06/319/2004
EUIDROONRC.J06/319/2004
Data înființării29.04.2004 - 22 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4941
Această clasă include:
-toate activităţile de transport rutier de mărfuri: -transportul buştenilor -transportul mărfurilor -transportul cu mijloace frigorifice -transporturi grele -transport de marfă în vrac, inclusiv în autocisterne, inclusiv a celor de colectare a laptelui de la ferme -transportul autoturismelor -transportul reziduurilor şi deşeurilor, exclusiv activităţi de colectare sau eliminare
Această clasă include de asemenea:
-închirieri de camioane cu şofer -transportul mărfurilor cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul buştenilor în incinta pădurii, ca parte a operaţiunilor forestiere,
0240 -distribuirea apei prin utilizarea de camioane cisternă,
3600 -exploatarea instalatiilor pentru manipularea mărfurilor în terminale,
5221 -activităţi de ambalare în vederea transportului,
5229 -activităţi poştale şi de curierat,
5310, 5320 -transportul deşeurilor, ca parte integrată a activităţii de colectare a deşeurilor,
3811, 3812
-toate activităţile de transport rutier de mărfuri: -transportul buştenilor -transportul mărfurilor -transportul cu mijloace frigorifice -transporturi grele -transport de marfă în vrac, inclusiv în autocisterne, inclusiv a celor de colectare a laptelui de la ferme -transportul autoturismelor -transportul reziduurilor şi deşeurilor, exclusiv activităţi de colectare sau eliminare
Această clasă include de asemenea:
-închirieri de camioane cu şofer -transportul mărfurilor cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul buştenilor în incinta pădurii, ca parte a operaţiunilor forestiere,
0240 -distribuirea apei prin utilizarea de camioane cisternă,
3600 -exploatarea instalatiilor pentru manipularea mărfurilor în terminale,
5221 -activităţi de ambalare în vederea transportului,
5229 -activităţi poştale şi de curierat,
5310, 5320 -transportul deşeurilor, ca parte integrată a activităţii de colectare a deşeurilor,
3811, 3812
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi rutiere de marfuri
Informații de contact
Adresastr. Principala nr. 186, Rebra, Bistriţa-Năsăud
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
33.950
Profit (Lei)
-23.421
Număr angajați
1
Vechime
22 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 33.950 | -23.421 | -1.952 | 42.461 | 0 | 53.664 | 11.203 | 1 |
| 2023 | 68.690 | 21.258 | 1.772 | 46.019 | 0 | 80.643 | 34.624 | 1 |
| 2022 | 102.200 | 43.166 | 3.597 | 72.879 | 0 | 116.245 | 43.366 | 1 |
| 2021 | 139.399 | 101.772 | 8.481 | 33.825 | 0 | 127.304 | 93.479 | 1 |
| 2020 | 133.299 | 90.266 | 7.522 | 85.134 | 0 | 76.841 | -8.293 | 1 |
| 2019 | 99.022 | 47.223 | 3.935 | 133.397 | 0 | 34.838 | -98.559 | 1 |
| 2018 | 2.500 | 0 | 0 | 180.685 | 0 | 34.903 | -145.782 | 1 |
| 2017 | 0 | 0 | 0 | 161.208 | 0 | 45.504 | -115.704 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-68.99%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-209.06%
Lichiditate curentă
1.26
Viteza rotație active
0.63
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-68.99%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-209.06%
Profit net per salariat
-23.421 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -68.99% | 30.95% | 42.24% | 73.01% | 67.72% | 47.69% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 31.8% | 43.22% | 73.99% | 68.72% | 48.69% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -209.06% | 61.4% | 99.54% | 100% | -1088.46% | -47.91% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | -23.421 Lei | 21.258 Lei | 43.166 Lei | 101.772 Lei | 90.266 Lei | 47.223 Lei | 0 Lei | n/a |
Viteza rotație active
0.63
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
374.43 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.63 | 0.85 | 0.88 | 1.1 | 1.73 | 2.84 | 0.07 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 374.43 zile | 220.15 zile | 159.84 zile | 105.57 zile | 208.88 zile | 119.99 zile | 4835.08 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 33.950 Lei | 68.690 Lei | 102.200 Lei | 139.399 Lei | 133.299 Lei | 99.022 Lei | 2.500 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
1.26
Lichiditate imediată
1.26
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.26 | 1.75 | 1.6 | 3.76 | 0.9 | 0.26 | 0.19 | 0.28 |
| Lichiditate imediată | 1.26 | 1.75 | 1.6 | 3.76 | 0.9 | 0.26 | 0.19 | 0.28 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro