Companie
Detalii identificare
Nume firmăTEN NET GRUP SRL
Cod unic de înregistrare RO 16401424 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/7358/2004
EUIDROONRC.J40/7358/2004
Data înființării07.05.2004 - 22 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6110
Această clasă cuprinde activităţi de expoatare, întreţinere şi furnizare a accesului la facilităţile de transmisie a vocii, datelor, a unui text, a sunetelor şi imaginilor prin utilizarea unei infrastructuri de telecomunicaţii formată din reţele de cabluri. Facilităţile de transmisie care desfăşoară aceste activităţi se bazează pe o singură tehnologie, fie pe o combinaţie de tehnologii. În mod specific, aceste activităţi includ: 1) exploatarea şi întreţinerea instalaţiilor de comutare şi transmitere pentru a asigura comunicaţia între doua puncte prin intermediul: liniilor terestre, a microundelor sau o combinaţie de linii terestre şi conexiuni prin satelit 2) exploatarea sistemelor de distribuţie prin cablu (de exemplu: pentru distribuţia de date şi semnale de televiziune) 3) furnizarea de servicii de comunicaţii telegrafice precum şi a altor comunicaţii non-vocale. Această clasă include, de asemenea, asigurarea accesului la Internet prin operatorul infrastructurii de reţele cu cablu. Această clasă exclude: -recomercializarea serviciilor de telecomunicaţii,
6190
6190
Industrie
Informaţii şi comunicaţii
SectorTelecomunicatii
Obiect activitateActivitati de telecomunicatii prin retele cu cablu
Informații de contact
AdresaElev Popovici Nicolae nr. 1, Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti
Telefon
Website
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
236.065
Profit (Lei)
23.575
Număr angajați
2
Vechime
22 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 236.065 | 23.575 | 1.965 | 21.542 | 0 | 44.470 | 23.815 | 2 |
| 2024 | 251.239 | 39.882 | 3.324 | 21.207 | 18 | 71.988 | 51.374 | 2 |
| 2023 | 265.297 | 28.500 | 2.375 | 20.205 | 95 | 52.018 | 32.690 | 3 |
| 2022 | 259.403 | 20.255 | 1.688 | 18.104 | 66 | 40.053 | 22.873 | 2 |
| 2021 | 266.004 | 32.660 | 2.722 | 19.237 | 66 | 53.137 | 34.673 | 3 |
| 2020 | 232.333 | 27.899 | 2.325 | 18.990 | 66 | 46.547 | 28.329 | 3 |
| 2019 | 262.961 | 17.288 | 1.441 | 17.308 | 66 | 44.345 | 27.272 | 4 |
| 2018 | 146.903 | 36.245 | 3.020 | 11.267 | 66 | 49.310 | 35.789 | 3 |
| 2017 | 70.821 | 0 | 0 | 31.391 | 66 | 30.645 | -456 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
9.99%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.99%
Lichiditate curentă
2.06
Viteza rotație active
5.31
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
9.99%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.99%
Profit net per salariat
11.788 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 9.99% | 15.87% | 10.74% | 7.81% | 12.28% | 12.01% | 6.57% | 24.67% | 0% |
| Marjă profit brut | 10.97% | 16.77% | 11.72% | 8.77% | 13.17% | 12.94% | 7.57% | 25.67% | 0.7% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 98.99% | 77.63% | 87.18% | 88.55% | 94.19% | 98.48% | 63.39% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | 11.788 Lei | 19.941 Lei | 9.500 Lei | 10.128 Lei | 10.887 Lei | 9.300 Lei | 4.322 Lei | 12.082 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
5.31
Viteza rotație stocuri
2248.24
Durata medie încasare creanțe
1.22 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 5.31 | 3.49 | 5.09 | 6.47 | 5 | 4.98 | 5.92 | 2.98 | 2.31 |
| Viteza rotație stocuri | 2248.24 | 60.32 | 91.89 | 37.76 | 31.14 | 26.25 | 25.59 | 11.21 | 5.83 |
| Durata medie încasare creanțe | 1.22 zile | 1 zile | 13.61 zile | 16.2 zile | 5.42 zile | 11.58 zile | 9.05 zile | 42.23 zile | 48.15 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 118.033 Lei | 125.620 Lei | 88.432 Lei | 129.702 Lei | 88.668 Lei | 77.444 Lei | 65.740 Lei | 48.968 Lei | 35.411 Lei |
Lichiditate curentă
2.06
Lichiditate imediată
2.06
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.06 | 3.39 | 2.57 | 2.21 | 2.76 | 2.45 | 2.56 | 4.38 | 0.98 |
| Lichiditate imediată | 2.06 | 3.2 | 2.43 | 1.83 | 2.32 | 1.98 | 1.97 | 3.21 | 0.59 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0.02% | 0.18% | 0.16% | 0.12% | 0.14% | 0.15% | 0.13% | 0.21% |
| Pondere active circulante | 100% | 99.98% | 99.82% | 99.84% | 99.88% | 99.86% | 99.85% | 99.87% | 99.79% |
©Firme.ro