Companie
Detalii identificare
Nume firmăREPACON SRL
Cod unic de înregistrare16458102 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/1973/2004
EUIDROONRC.J12/1973/2004
Data înființării27.05.2004 - 21 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaSărădiş nr. 33, Saradis, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
19.420
Profit (Lei)
8.301
Număr angajați
0
Vechime
21 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 19.420 | 8.301 | 692 | 1.581 | 0 | 14.202 | 12.621 | 0 |
| 2023 | 0 | -18.690 | -1.558 | 0 | 0 | 4.319 | 4.319 | 0 |
| 2022 | 7.150 | 0 | 0 | 200 | 0 | 12.448 | 23.009 | 0 |
| 2021 | 50.100 | 0 | 0 | 928 | 4.430 | 21.231 | 51.572 | 0 |
| 2020 | 60.205 | 28.122 | 2.344 | 1.574 | 11.108 | 33.869 | 75.689 | 0 |
| 2019 | 79.004 | 43.405 | 3.617 | 2.666 | 4.327 | 45.352 | 47.013 | 0 |
| 2018 | 0 | 0 | 0 | 3.405 | 313 | 3.350 | 258 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
42.74%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
65.77%
Lichiditate curentă
8.98
Viteza rotație active
1.37
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
42.74%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
65.77%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 42.74% | 0% | 0% | 0% | 46.71% | 54.94% | 0% |
| Marjă profit brut | 50.89% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 65.77% | -432.74% | 0% | 0% | 37.15% | 92.33% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1.37
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
265.42 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.37 | 0 | 0.57 | 1.95 | 1.34 | 1.59 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 265.42 zile | 0 | 482.41 zile | 115.54 zile | 0 zile | 0 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
8.98
Lichiditate imediată
8.98
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 8.98 | 0 | 62.24 | 22.88 | 21.52 | 17.01 | 0.98 |
| Lichiditate imediată | 8.98 | 0 | 62.24 | 22.88 | 21.52 | 17.01 | 0.98 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 17.26% | 24.7% | 8.71% | 8.54% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 82.74% | 75.3% | 91.29% | 91.46% |
©Firme.ro