Companie
Detalii identificare
Nume firmăI.B.D.C. INVOLVED BUSINESS DESIGN CENTER SRL
Cod unic de înregistrare RO 16489680 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2004009151400
EUIDROONRC.J2004009151400
Data înființării07.06.2004 - 21 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7990
Această clasă include:
-alte servicii de rezervare legate de călătorie: -rezervări pentru transport, hoteluri, restaurante, închirieri de maşini, distracţie şi sport etc -activităţi de” time-share” -activităţi de vânzare de bilete pentru evenimente teatrale, sportive şi alte evenimente de distracţie şi amuzament -servicii de asistenţă pentru vizitatori -furnizarea de informaţii de călătorie pentru vizitatori -activităţile ghizilor turistici -activităţi de promovare a turismului Această clasă exclude: -activităţile agenţiilor de turism şi ale tur-opertorilor,
clasele 7911 şi 7912 -organizarea şi managementul evenimentelor cum ar fi şedinţe, convenţii şi conferinţe,
8230
8230
Industrie
Activităţi de servicii administrative şi activităţi de servicii suport
SectorActivitati ale agentiilor turistice si a tur-operatorilor; alte servicii de rezervare si asistenta turistica
Obiect activitateAlte servicii de rezervare si asistenta turistica
Informații de contact
AdresaMihail Glinka nr. 1, Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
65.516
Profit (Lei)
-24.547
Număr angajați
1
Vechime
21 ani
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 65.516 | -24.547 | -2.046 | 204.171 | 0 | 28.694 | -175.477 | 1 |
| 2024 | 59.692 | -29.076 | -2.423 | 173.177 | 0 | 22.047 | -151.130 | 1 |
| 2023 | 59.400 | 0 | 0 | 151.660 | 0 | 29.606 | -122.054 | 1 |
| 2022 | 54.258 | 0 | 0 | 127.813 | 0 | 27.586 | -100.227 | 1 |
| 2021 | 59.096 | 0 | 0 | 66.775 | 0 | 19.981 | -46.794 | 1 |
| 2020 | 78.687 | 0 | 0 | 21.360 | 385 | 17.057 | -3.918 | 1 |
| 2019 | 124.166 | 29.940 | 2.495 | 1.171 | 806 | 30.665 | 30.300 | 1 |
| 2018 | 143.438 | 32.593 | 2.716 | 1.740 | 1.226 | 98.199 | 97.685 | 1 |
| 2017 | 130.826 | 52.472 | 4.373 | 13.954 | 1.646 | 77.400 | 65.092 | 2 |
Marja profit net
-37.47%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
13.99%
Lichiditate curentă
0.14
Viteza rotație active
2.28
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-37.47%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
13.99%
Profit net per salariat
-24.547 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -37.47% | -48.71% | 0% | 0% | 0% | 0% | 24.11% | 22.72% | 40.11% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 13.99% | 19.24% | 0% | 0% | 0% | 0% | 98.81% | 33.37% | 80.61% |
| Profit net per salariat | -24.547 Lei | -29.076 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 29.940 Lei | 32.593 Lei | 26.236 Lei |
Viteza rotație active
2.28
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
88.56 zile
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.28 | 2.71 | 2.01 | 1.97 | 2.96 | 4.51 | 3.95 | 1.44 | 1.66 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 88.56 zile | 89.05 zile | 81.63 zile | 81.19 zile | 69.19 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |