Companie
Detalii identificare
Nume firmăVLADETY SRL
Cod unic de înregistrare RO 16612430 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2004001478291
EUIDROONRC.J2004001478291
Data înființării20.07.2004 - 21 ani
Domeniu de activitate
CAEN
1814
Această clasă include:
-lucrări de legătorie, probe de tipar şi servicii de post tipărire ca servicii conexe ale activităţii de tipărire, ca de exemplu lucrări de legătorie şi finisare a cărţilor, broşurilor, revistelor, cataloagelor, etc. prin: pliere, tăiere, ajustare, asamblare, tighelire, coasere, lipire, tăiere şi aranjare a paginilor, încleiere, colaţionare, însăilare, aurire, legare în spirală şi legare cu fire de material plastic -lucrări de legătorie şi finisare a hârtiei tipărite sau a cartonului tipărit prin pliere, gofrare, perforare, ştanţare, profilare, încleiere, laminare -servicii de finisare pentru CD-ROM-uri -servicii de personalizare a articolelor de corespondenţă cum ar fi: personalizare, pregătirea plicurilor -alte activităţi de finisare ca de exemplu: poansonare, gravare sau marcare, copiere în alfabetul Brille
-lucrări de legătorie, probe de tipar şi servicii de post tipărire ca servicii conexe ale activităţii de tipărire, ca de exemplu lucrări de legătorie şi finisare a cărţilor, broşurilor, revistelor, cataloagelor, etc. prin: pliere, tăiere, ajustare, asamblare, tighelire, coasere, lipire, tăiere şi aranjare a paginilor, încleiere, colaţionare, însăilare, aurire, legare în spirală şi legare cu fire de material plastic -lucrări de legătorie şi finisare a hârtiei tipărite sau a cartonului tipărit prin pliere, gofrare, perforare, ştanţare, profilare, încleiere, laminare -servicii de finisare pentru CD-ROM-uri -servicii de personalizare a articolelor de corespondenţă cum ar fi: personalizare, pregătirea plicurilor -alte activităţi de finisare ca de exemplu: poansonare, gravare sau marcare, copiere în alfabetul Brille
Industrie
Industria prelucrătoare
SectorTiparire si reproducerea pe suporti a inregistrarilor
Obiect activitateLegatorie si servicii conexe
Informații de contact
Adresa Dn1A nr. F.n., Zamfira, Prahova
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
18.563
Profit (Lei)
-93.666
Număr angajați
1
Vechime
21 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 18.563 | -93.666 | -7.806 | 21.026 | 311.830 | 81.646 | 372.450 | 1 |
| 2023 | 123.399 | 0 | 0 | 34.909 | 403.089 | 97.935 | 466.115 | 1 |
| 2022 | 176.603 | 0 | 0 | 82.595 | 494.347 | 88.192 | 499.944 | 2 |
| 2020 | 135.386 | 0 | 0 | 35.037 | 722.205 | 4.029 | 691.197 | 2 |
| 2019 | 160.925 | 3.885 | 324 | 81.322 | 373.630 | 20.126 | 312.434 | 2 |
| 2018 | 74.067 | 0 | 0 | 105.975 | 230.615 | 6.794 | 131.434 | 2 |
| 2017 | 126.296 | 38.988 | 3.249 | 111.418 | 238.326 | 6.299 | 133.207 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-504.58%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-25.15%
Lichiditate curentă
3.88
Viteza rotație active
0.05
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-504.58%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-25.15%
Profit net per salariat
-93.666 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -504.58% | 0% | 0% | 0% | 2.41% | 0% | 30.87% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -25.15% | 0% | 0% | 0% | 1.24% | 0% | 29.27% |
| Profit net per salariat | -93.666 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 1.943 Lei | 0 Lei | 19.494 Lei |
Viteza rotație active
0.05
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
164.73 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.05 | 0.25 | 0.3 | 0.19 | 0.41 | 0.31 | 0.52 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 164.73 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 18.563 Lei | 123.399 Lei | 88.302 Lei | 67.693 Lei | 80.463 Lei | 37.034 Lei | 63.148 Lei |
Lichiditate curentă
3.88
Lichiditate imediată
3.88
Pondere active imobilizate
79.25%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 3.88 | 2.81 | 1.07 | 0.11 | 0.25 | 0.06 | 0.06 |
| Lichiditate imediată | 3.88 | 2.81 | 1.07 | 0.11 | 0.25 | 0.06 | 0.06 |
| Pondere active imobilizate | 79.25% | 80.45% | 84.86% | 99.45% | 94.89% | 97.14% | 97.43% |
| Pondere active circulante | 20.75% | 19.55% | 15.14% | 0.55% | 5.11% | 2.86% | 2.57% |
©Firme.ro