Companie
Detalii identificare
Nume firmăCARVALCO SRL
Cod unic de înregistrare RO 16638545 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ39/555/2004
EUIDROONRC.J39/555/2004
Data înființării29.07.2004 - 21 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9602
Această clasă include:
-activităţi de spălare a părului, aranjare şi tuns, coafat, vopsit, nuanţat, ondulat, îndreptat şi activităţi similare, pentru bărbaţi şi femei -bărbierit şi aranjarea bărbii -masaj facial, manichiură şi pedichiură, machiaj etc. Această clasă exclude: -confecţionarea de peruci,
3299
-activităţi de spălare a părului, aranjare şi tuns, coafat, vopsit, nuanţat, ondulat, îndreptat şi activităţi similare, pentru bărbaţi şi femei -bărbierit şi aranjarea bărbii -masaj facial, manichiură şi pedichiură, machiaj etc. Această clasă exclude: -confecţionarea de peruci,
3299
Industrie
Alte activităţi de servicii
SectorAlte activitati de servicii
Obiect activitateCoafura si alte activitati de infrumusetare
Informații de contact
Adresastr. Ciprian Porumbescu, Panciu, Vrancea
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
70.580
Profit (Lei)
-26.535
Număr angajați
1
Vechime
21 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 70.580 | -26.535 | -2.211 | 120.826 | 20.231 | 9.268 | -91.327 | 1 |
| 2024 | 59.286 | -30.332 | -2.528 | 92.703 | 20.141 | 7.770 | -64.792 | 1 |
| 2023 | 39.043 | 0 | 0 | 62.801 | 20.141 | 8.200 | -34.460 | 1 |
| 2022 | 36.706 | 0 | 0 | 326.577 | 20.231 | 7.828 | -298.518 | 1 |
| 2021 | 34.080 | 0 | 0 | 300.727 | 20.231 | 9.245 | -271.251 | 1 |
| 2020 | 17.773 | 0 | 0 | 264.703 | 20.231 | 7.825 | -236.647 | 2 |
| 2019 | 27.937 | 0 | 0 | 333.659 | 20.231 | 8.746 | -304.682 | 2 |
| 2018 | 28.069 | 0 | 0 | 295.229 | 20.231 | 6.464 | -268.534 | 2 |
| 2017 | 31.988 | 0 | 0 | 261.673 | 20.231 | 5.727 | -235.715 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-37.6%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
29.05%
Lichiditate curentă
0.08
Viteza rotație active
2.39
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-37.6%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
29.05%
Profit net per salariat
-26.535 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -37.6% | -51.16% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 29.05% | 46.81% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | -26.535 Lei | -30.332 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
2.39
Viteza rotație stocuri
9.3
Durata medie încasare creanțe
8.58 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.39 | 2.12 | 1.38 | 1.31 | 1.16 | 0.63 | 0.96 | 1.05 | 1.23 |
| Viteza rotație stocuri | 9.3 | 7.87 | 5.7 | 4.88 | 4.6 | 2.56 | 3.62 | 4.96 | 6.53 |
| Durata medie încasare creanțe | 8.58 zile | 0 zile | 0 zile | 1.79 zile | 18.99 zile | 10.17 zile | 12.18 zile | 10.14 zile | 9.27 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 70.580 Lei | 59.286 Lei | 39.043 Lei | 36.706 Lei | 34.080 Lei | 8.887 Lei | 13.969 Lei | 14.035 Lei | 15.994 Lei |
Lichiditate curentă
0.08
Lichiditate imediată
0.01
Pondere active imobilizate
68.58%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.08 | 0.08 | 0.13 | 0.02 | 0.03 | 0.03 | 0.03 | 0.02 | 0.02 |
| Lichiditate imediată | 0.01 | 0 | 0.02 | 0 | 0.01 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pondere active imobilizate | 68.58% | 72.16% | 71.07% | 72.1% | 68.64% | 72.11% | 69.82% | 75.79% | 77.94% |
| Pondere active circulante | 31.42% | 27.84% | 28.93% | 27.9% | 31.36% | 27.89% | 30.18% | 24.21% | 22.06% |
©Firme.ro