Companie
Detalii identificare
Nume firmăCABINET MEDICAL DR. JIPIANU FANICA SRL
Cod unic de înregistrare16646882 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ39/573/2004
EUIDROONRC.J39/573/2004
Data înființării02.08.2004 - 21 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8621
Această clasă include:
-consultaţii şi tratamente medicale în domeniul medicinei generale, efectuate de către medicii generalişti Această clasă exclude: -activităţi de asistenţă spitalicească pentru pacienţii internaţi,
8610 -activităţi paramedicale ale moaşelor, infirmierelor şi fizioterapeuţilor,
8690
-consultaţii şi tratamente medicale în domeniul medicinei generale, efectuate de către medicii generalişti Această clasă exclude: -activităţi de asistenţă spitalicească pentru pacienţii internaţi,
8610 -activităţi paramedicale ale moaşelor, infirmierelor şi fizioterapeuţilor,
8690
Industrie
Sănătate şi asistenţă socială
SectorActivitati referitoare la sanatatea umana
Obiect activitateActivitati de asistenta medicala generala
Informații de contact
AdresaDumitreşti, Vrancea
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
9.150
Profit (Lei)
7.535
Număr angajați
0
Vechime
21 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 9.150 | 7.535 | 628 | 0 | 0 | 5.346 | 5.346 | 0 |
| 2024 | 7.860 | -14.490 | -1.208 | 8.177 | 0 | 5.988 | -2.189 | 0 |
| 2023 | 148.576 | 90.736 | 7.561 | 8.177 | 19.232 | 10.524 | 21.579 | 1 |
| 2022 | 253.003 | 167.608 | 13.967 | 50.317 | 4.351 | 224.174 | 178.208 | 1 |
| 2021 | 250.904 | 180.403 | 15.034 | 24.824 | 4.351 | 217.805 | 197.332 | 1 |
| 2020 | 226.176 | 158.482 | 13.207 | 32.941 | 4.351 | 204.001 | 175.411 | 1 |
| 2019 | 202.877 | 132.541 | 11.045 | 24.321 | 5.412 | 168.379 | 149.470 | 1 |
| 2018 | 181.921 | 96.329 | 8.027 | 16.509 | 8.323 | 125.115 | 116.929 | 1 |
| 2017 | 153.610 | 87.477 | 7.290 | 10.610 | 6.883 | 106.804 | 103.077 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
82.35%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
n/a
Viteza rotație active
1.71
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
82.35%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 82.35% | -184.35% | 61.07% | 66.25% | 71.9% | 70.07% | 65.33% | 52.95% | 56.95% |
| Marjă profit brut | 82.35% | 0% | 63.28% | 67.25% | 72.88% | 71.07% | 66.33% | 53.95% | 57.95% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 100% | 100% | 94.05% | 91.42% | 90.35% | 88.67% | 82.38% | 84.87% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | 90.736 Lei | 167.608 Lei | 180.403 Lei | 158.482 Lei | 132.541 Lei | 96.329 Lei | 87.477 Lei |
Viteza rotație active
1.71
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
32.95 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.71 | 1.31 | 4.99 | 1.11 | 1.13 | 1.09 | 1.17 | 1.36 | 1.35 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -5796.49 | 194.98 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 32.95 zile | 81.31 zile | 4.3 zile | 215.84 zile | 23.93 zile | 31.51 zile | 31.9 zile | 54.63 zile | 39.94 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | 148.576 Lei | 253.003 Lei | 250.904 Lei | 226.176 Lei | 202.877 Lei | 181.921 Lei | 153.610 Lei |
Lichiditate curentă
0
Lichiditate imediată
0
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0 | 0.73 | 1.29 | 4.46 | 8.77 | 6.19 | 6.92 | 7.58 | 10.07 |
| Lichiditate imediată | 0 | 0.73 | 1.29 | 4.46 | 8.77 | 6.19 | 6.92 | 7.52 | 10.07 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 64.63% | 1.9% | 1.96% | 2.09% | 3.11% | 6.24% | 6.05% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 35.37% | 98.1% | 98.04% | 97.91% | 96.89% | 93.76% | 93.95% |
©Firme.ro