Companie
Detalii identificare
Nume firmăPASDUR SRL
Cod unic de înregistrare16672768 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2004001455050
EUIDROONRC.J2004001455050
Data înființării12.08.2004 - 21 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8622
Această clasă include:
-consultaţii şi tratamente medicale de specialitate în diverse domenii, acordate de către medici specialişti şi chirurgi
Această clasă include de asemenea:
-centre de planificare familială care oferă tratamente medicale cum ar fi sterilizarea şi întreruperea de sarcină, fără cazare Această clasă exclude: -activităţi de asistenţă spitalicească pentru pacienţii internaţi,
8610 -activităţi ale moaşelor, fizioterapeuţilor şi a personalului paramedical,
8690
-consultaţii şi tratamente medicale de specialitate în diverse domenii, acordate de către medici specialişti şi chirurgi
Această clasă include de asemenea:
-centre de planificare familială care oferă tratamente medicale cum ar fi sterilizarea şi întreruperea de sarcină, fără cazare Această clasă exclude: -activităţi de asistenţă spitalicească pentru pacienţii internaţi,
8610 -activităţi ale moaşelor, fizioterapeuţilor şi a personalului paramedical,
8690
Industrie
Sănătate şi asistenţă socială
SectorActivitati referitoare la sanatatea umana
Obiect activitateActivitati de asistenta medicala specializata
Informații de contact
Adresastr. General David Praporgescu nr. 13, Oradea, Bihor
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
423.615
Profit (Lei)
2.037
Număr angajați
7
Vechime
21 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 423.615 | 2.037 | 170 | 87.240 | 8.925 | 104.973 | 26.658 | 7 |
| 2024 | 361.559 | -1.034 | -86 | 126.521 | 15.077 | 136.065 | 24.621 | 8 |
| 2023 | 398.305 | 434 | 36 | 111.253 | 36.200 | 100.708 | 25.655 | 8 |
| 2022 | 278.410 | 134 | 11 | 160.820 | 59.358 | 126.683 | 25.221 | 8 |
| 2021 | 220.645 | 729 | 61 | 302.360 | 67.974 | 259.473 | 25.087 | 9 |
| 2020 | 154.881 | 2.086 | 174 | 134.828 | 39.344 | 119.843 | 24.359 | 7 |
| 2019 | 195.480 | 229 | 19 | 63.043 | 39.376 | 45.940 | 22.273 | 6 |
| 2018 | 211.415 | 5.800 | 483 | 35.874 | 41.344 | 16.574 | 22.044 | 8 |
| 2017 | 163.815 | 36.435 | 3.036 | 14.944 | 9.242 | 21.947 | 16.245 | 6 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
0.48%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
7.64%
Lichiditate curentă
1.2
Viteza rotație active
3.72
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
0.48%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
7.64%
Profit net per salariat
291 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 0.48% | -0.29% | 0.11% | 0.05% | 0.33% | 1.35% | 0.12% | 2.74% | 22.24% |
| Marjă profit brut | 0.57% | 3.3% | 0.98% | 1.27% | 1.88% | 2.88% | 1.12% | 3.74% | 23.24% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 7.64% | -4.2% | 1.69% | 0.53% | 2.91% | 8.56% | 1.03% | 26.31% | 100% |
| Profit net per salariat | 291 Lei | -129 Lei | 54 Lei | 17 Lei | 81 Lei | 298 Lei | 38 Lei | 725 Lei | 6.073 Lei |
Viteza rotație active
3.72
Viteza rotație stocuri
8.73
Durata medie încasare creanțe
11.7 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 3.72 | 2.39 | 2.91 | 1.5 | 0.67 | 0.97 | 2.29 | 3.65 | 5.25 |
| Viteza rotație stocuri | 8.73 | 5.75 | 63.77 | 44.57 | 35.33 | 0 | 0 | 0 | 10.24 |
| Durata medie încasare creanțe | 11.7 zile | 44.57 zile | 56.12 zile | 135.92 zile | 375.52 zile | 204.53 zile | 67.22 zile | 3.11 zile | 1.19 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 60.516 Lei | 45.195 Lei | 49.788 Lei | 34.801 Lei | 24.516 Lei | 22.126 Lei | 32.580 Lei | 26.427 Lei | 27.303 Lei |
Lichiditate curentă
1.2
Lichiditate imediată
0.65
Pondere active imobilizate
7.84%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.2 | 1.08 | 0.91 | 0.79 | 0.86 | 0.89 | 0.73 | 0.46 | 1.47 |
| Lichiditate imediată | 0.65 | 0.58 | 0.85 | 0.75 | 0.84 | 0.89 | 0.73 | 0.46 | 0.4 |
| Pondere active imobilizate | 7.84% | 9.98% | 26.44% | 31.91% | 20.76% | 24.72% | 46.15% | 71.38% | 29.63% |
| Pondere active circulante | 92.16% | 90.02% | 73.56% | 68.09% | 79.24% | 75.28% | 53.85% | 28.62% | 70.37% |
©Firme.ro