Companie
Detalii identificare
Nume firmăINTERFIN SRL
Cod unic de înregistrare16683392 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ33/845/2004
EUIDROONRC.J33/845/2004
Data înființării17.08.2004 - 21 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6920
Această clasă include:
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati juridice si de contabilitate
Obiect activitateActivitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal
Informații de contact
AdresaTraian Ţăranu nr. 91 B, Suceava, Suceava
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
31.135
Profit (Lei)
18.318
Număr angajați
0
Vechime
21 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 31.135 | 18.318 | 1.527 | 4.243 | 0 | 22.961 | 18.718 | 0 |
| 2024 | 35.560 | 21.337 | 1.778 | 4.876 | 0 | 26.613 | 21.737 | 0 |
| 2023 | 115.625 | 77.740 | 6.478 | 4.235 | 833 | 82.375 | 78.140 | 0 |
| 2022 | 92.726 | 76.618 | 6.385 | 2.291 | 3.333 | 79.309 | 77.018 | 0 |
| 2021 | 40.900 | 33.580 | 2.798 | 623 | 0 | 34.603 | 33.980 | 0 |
| 2020 | 77.450 | 63.796 | 5.316 | 846 | 0 | 65.042 | 64.196 | 0 |
| 2019 | 77.571 | 43.523 | 3.627 | 801 | 0 | 44.724 | 43.923 | 0 |
| 2018 | 48.151 | 33.001 | 2.750 | 5.842 | 0 | 39.243 | 33.401 | 0 |
| 2017 | 86.151 | 63.426 | 5.286 | 1.464 | 0 | 65.290 | 63.826 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
58.83%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
97.86%
Lichiditate curentă
5.41
Viteza rotație active
1.36
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
58.83%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
97.86%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 58.83% | 60% | 67.23% | 82.63% | 82.1% | 82.37% | 56.11% | 68.54% | 73.62% |
| Marjă profit brut | 69.81% | 71.16% | 79.74% | 85.57% | 85.12% | 85.37% | 59.13% | 71.55% | 76.62% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 97.86% | 98.16% | 99.49% | 99.48% | 98.82% | 99.38% | 99.09% | 98.8% | 99.37% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1.36
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
168.92 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.36 | 1.34 | 1.39 | 1.12 | 1.18 | 1.19 | 1.73 | 1.23 | 1.32 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 168.92 zile | 158.17 zile | 183.09 zile | 78.81 zile | 124.36 zile | 244.61 zile | 10.54 zile | 14.4 zile | 5.08 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
5.41
Lichiditate imediată
5.41
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 5.41 | 5.46 | 19.45 | 34.62 | 55.54 | 76.88 | 55.84 | 6.72 | 44.6 |
| Lichiditate imediată | 5.41 | 5.46 | 19.45 | 34.62 | 55.54 | 76.88 | 55.84 | 6.72 | 44.6 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 1% | 4.03% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 99% | 95.97% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro