Companie
Detalii identificare
Nume firmăCM IDEAS SRL
Cod unic de înregistrare RO 16717991 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ35/2477/2004
EUIDROONRC.J35/2477/2004
Data înființării30.08.2004 - 21 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaCucului nr. 1, Giroc, Timiş
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
30.536
Profit (Lei)
-185.706
Număr angajați
1
Vechime
21 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 30.536 | -185.706 | -15.476 | 2.325.726 | 1.755.285 | 55.828 | -514.613 | 1 |
| 2024 | 100.364 | 7.058 | 588 | 1.841.670 | 1.288.739 | 224.023 | -328.908 | 1 |
| 2023 | 0 | 0 | 0 | 2.043.633 | 1.540.058 | 167.609 | -335.966 | 2 |
| 2022 | 151.154 | 0 | 0 | 2.086.267 | 1.460.641 | 200.298 | -432.591 | 2 |
| 2021 | 1.921.923 | 0 | 0 | 1.711.787 | 1.123.764 | 133.450 | -415.850 | 2 |
| 2020 | 3.270.431 | 0 | 0 | 1.506.641 | 1.000.705 | 461.870 | -228.523 | 2 |
| 2019 | 3.849.662 | 0 | 0 | 1.216.756 | 1.172.998 | 248.445 | -199.236 | 1 |
| 2018 | 1.643.073 | 0 | 0 | 1.280.252 | 2.024.180 | 190.157 | -45.829 | 1 |
| 2017 | 1.210.141 | 278.608 | 23.217 | 1.600.954 | 1.412.119 | 348.376 | 120.311 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-608.15%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
36.09%
Lichiditate curentă
0.02
Viteza rotație active
0.02
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-608.15%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
36.09%
Profit net per salariat
-185.706 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -608.15% | 7.03% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 23.02% |
| Marjă profit brut | 0% | 9.05% | 0% | 0% | 0% | 0.03% | 0% | 0% | 24.07% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 36.09% | -2.15% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 100% |
| Profit net per salariat | -185.706 Lei | 7.058 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 278.608 Lei |
Viteza rotație active
0.02
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
619.61 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.02 | 0.07 | 0 | 0.09 | 1.53 | 2.24 | 2.71 | 0.74 | 0.69 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 302.24 | 53.02 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 619.61 zile | 802.05 zile | 0 | 464.86 zile | 6.38 zile | 10.4 zile | 7.11 zile | 14.36 zile | 51.24 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 30.536 Lei | 100.364 Lei | 0 Lei | 75.577 Lei | 960.962 Lei | 1.635.216 Lei | 3.849.662 Lei | 1.643.073 Lei | 1.210.141 Lei |
Lichiditate curentă
0.02
Lichiditate imediată
0.02
Pondere active imobilizate
96.92%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.02 | 0.12 | 0.08 | 0.1 | 0.08 | 0.31 | 0.2 | 0.15 | 0.22 |
| Lichiditate imediată | 0.02 | 0.12 | 0.07 | 0.1 | 0.07 | 0.27 | 0.2 | 0.15 | 0.22 |
| Pondere active imobilizate | 96.92% | 85.19% | 90.18% | 87.94% | 89.39% | 68.42% | 82.52% | 91.41% | 80.21% |
| Pondere active circulante | 3.08% | 14.81% | 9.82% | 12.06% | 10.61% | 31.58% | 17.48% | 8.59% | 19.79% |
©Firme.ro