Companie
Detalii identificare
Nume firmăRO - TRADITIONAL SRL
Cod unic de înregistrare RO 16864160 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2004000525518
EUIDROONRC.J2004000525518
Data înființării21.10.2004 - 21 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9329
Această clasă include activităţi recreative şi distractive (cu excepţia bâlciurilor şi a parcurilor de distracţii) neclasificate în altă parte: -activităţi ale parcurilor recreative (fără cazare) -exploatarea facilităţilor de transport recreativ, de exemplu porturi turistice -exploatarea pârtiilor de schi -închirierea echipamentului de agrement , ca parte integrantă a facilităţilor recreative -târguri şi expoziţii de natură recreativă -activităţi ale plajelor, inclusiv închirierea de cabine de baie, vestiare, scaune etc. -funcţionarea ringurilor de dans Această clasă include de asemenea activităţile producătorilor sau organizatorilor de evenimente recreative sau distractive în direct, altele decât cele artistice sau sportive, cu sau fără facilităţi. Aceată clasă exclude: - funcţionarea telefericelor, funicularelor, schi-lifturilor,
4939 -croaziere de pescuit,
5010, 5030 -asigurarea spaţiului şi a facilităţilor pentru scurte sejururi ale vizitatorilor în parcuri, păduri recreative şi pe terenuri de camping,
5530 -parcuri de caravane, tabere recreative, tabere de vânătoare şi pescuit, campinguri,
5530 -activităţi de servire a băuturilor în discoteci,
5630 -activităţi ale trupelor de teatru şi de circ,
9001
4939 -croaziere de pescuit,
5010, 5030 -asigurarea spaţiului şi a facilităţilor pentru scurte sejururi ale vizitatorilor în parcuri, păduri recreative şi pe terenuri de camping,
5530 -parcuri de caravane, tabere recreative, tabere de vânătoare şi pescuit, campinguri,
5530 -activităţi de servire a băuturilor în discoteci,
5630 -activităţi ale trupelor de teatru şi de circ,
9001
Industrie
Activităţi de spectacole, culturale şi recreative
SectorActivitati spotive, recreative si distractive
Obiect activitateAlte activitati recreative si distractive n.c.a.
Informații de contact
AdresaBucureşti nr. 685, Sat Pasărea | Comuna Frumuşani, Călăraşi
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
559.134
Profit (Lei)
81.181
Număr angajați
2
Vechime
21 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 559.134 | 81.181 | 6.765 | 1.650.419 | 1.639.350 | 927.540 | 314.251 | 2 |
| 2023 | 1.224.908 | 56.427 | 4.702 | 1.360.406 | 1.553.141 | 640.569 | 233.070 | 2 |
| 2022 | 754.389 | 5.621 | 468 | 1.518.820 | 1.509.568 | 805.798 | 176.643 | 1 |
| 2021 | 444.708 | 21.771 | 1.814 | 1.615.752 | 1.605.457 | 801.570 | 171.022 | 1 |
| 2020 | 713.017 | 22.884 | 1.907 | 1.516.390 | 1.502.326 | 785.155 | 149.251 | 1 |
| 2019 | 427.523 | 15.168 | 1.264 | 1.794.516 | 1.537.886 | 1.004.838 | 126.368 | 1 |
| 2018 | 245.428 | 82.746 | 6.896 | 166.892 | 140.348 | 137.744 | 111.200 | 1 |
| 2017 | 22.729 | 9.891 | 824 | 103.214 | 85.250 | 46.418 | 28.454 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
14.52%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
25.83%
Lichiditate curentă
0.56
Viteza rotație active
0.22
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
14.52%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
25.83%
Profit net per salariat
40.591 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 14.52% | 4.61% | 0.75% | 4.9% | 3.21% | 3.55% | 33.71% | 43.52% |
| Marjă profit brut | 15.76% | 5.49% | 2.04% | 6.45% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 25.83% | 24.21% | 3.18% | 12.73% | 15.33% | 12% | 74.41% | 34.76% |
| Profit net per salariat | 40.591 Lei | 28.214 Lei | 5.621 Lei | 21.771 Lei | 22.884 Lei | 15.168 Lei | 82.746 Lei | 9.891 Lei |
Viteza rotație active
0.22
Viteza rotație stocuri
8.47
Durata medie încasare creanțe
498.41 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.22 | 0.56 | 0.33 | 0.18 | 0.31 | 0.17 | 0.88 | 0.17 |
| Viteza rotație stocuri | 8.47 | 25.44 | 3.26 | 2.64 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 498.41 zile | 165.16 zile | 263.96 zile | 487.91 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 279.567 Lei | 612.454 Lei | 754.389 Lei | 444.708 Lei | 713.017 Lei | 427.523 Lei | 245.428 Lei | 22.729 Lei |
Lichiditate curentă
0.56
Lichiditate imediată
0.52
Pondere active imobilizate
63.87%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.56 | 0.47 | 0.53 | 0.5 | 0.52 | 0.56 | 0.83 | 0.45 |
| Lichiditate imediată | 0.52 | 0.44 | 0.38 | 0.39 | 0.52 | 0.56 | 0.83 | 0.45 |
| Pondere active imobilizate | 63.87% | 70.8% | 65.2% | 66.7% | 65.68% | 60.48% | 50.47% | 64.75% |
| Pondere active circulante | 36.13% | 29.2% | 34.8% | 33.3% | 34.32% | 39.52% | 49.53% | 35.25% |
©Firme.ro