Companie
Detalii identificare
Nume firmăETRALAND S.R.L.
Cod unic de înregistrare16960400 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/4209/2004
EUIDROONRC.J12/4209/2004
Data înființării19.11.2004 - 21 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6820
Această clasă include:
-închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate: -clădiri de apartamente şi locuinte individuale -clădiri nerezidenţiale, inclusiv pavilioane expoziţionale, depozite -terenuri -furnizarea de case şi apartamente mobilate sau nemobilate pentru utilizare pe perioade mai mari, de obicei lunară sau anuală
Această clasă include de asemenea:
-dezvoltarea proiectelor de construcţii pentru subînchiriere personală -exploatarea amplasamentelor pentru locuinţe mobile (case mobile) Această clasă exclude: -activităţi de expoatare a hotelurilor, caselor de vacanţă, campingurilor, campingurilor pentru rulote şi altele de uz nerezidenţial sau pentru sejururi de scurtă durată ,
diviziunea 55
-închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate: -clădiri de apartamente şi locuinte individuale -clădiri nerezidenţiale, inclusiv pavilioane expoziţionale, depozite -terenuri -furnizarea de case şi apartamente mobilate sau nemobilate pentru utilizare pe perioade mai mari, de obicei lunară sau anuală
Această clasă include de asemenea:
-dezvoltarea proiectelor de construcţii pentru subînchiriere personală -exploatarea amplasamentelor pentru locuinţe mobile (case mobile) Această clasă exclude: -activităţi de expoatare a hotelurilor, caselor de vacanţă, campingurilor, campingurilor pentru rulote şi altele de uz nerezidenţial sau pentru sejururi de scurtă durată ,
diviziunea 55
Industrie
Tranzacţii imobiliare
SectorTranzactii imobiliare
Obiect activitateinchirierea si subinchirierea bunurilor imobiliare proprii sau inchiriate
Informații de contact
AdresaObservatorului nr. 134-138, Cluj-Napoca, Cluj
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
49.729
Profit (Lei)
1.244.023
Număr angajați
1
Vechime
21 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 49.729 | 1.244.023 | 103.669 | 1.226.523 | 250.089 | 2.220.697 | 1.244.263 | 1 |
| 2023 | 82.475 | 27.855 | 2.321 | 574.238 | 422.276 | 180.057 | 28.095 | 1 |
| 2022 | 82.505 | 68.443 | 5.704 | 746.769 | 422.276 | 393.176 | 68.683 | 1 |
| 2021 | 82.000 | 74.883 | 6.240 | 263.681 | 422.276 | 344.136 | 502.731 | 0 |
| 2020 | 80.800 | 79.293 | 6.608 | 511.287 | 559.896 | 392.475 | 441.084 | 0 |
| 2019 | 78.900 | 65.794 | 5.483 | 541.553 | 559.896 | 343.448 | 361.791 | 0 |
| 2018 | 69.600 | 58.959 | 4.913 | 551.893 | 554.368 | 293.522 | 295.997 | 0 |
| 2017 | 68.666 | 32.057 | 2.671 | 575.412 | 554.368 | 258.082 | 237.038 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
2501.6%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.98%
Lichiditate curentă
1.81
Viteza rotație active
0.02
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
2501.6%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.98%
Profit net per salariat
1.244.023 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 2501.6% | 33.77% | 82.96% | 91.32% | 98.13% | 83.39% | 84.71% | 46.69% |
| Marjă profit brut | 2581.85% | 34.78% | 85.96% | 94.32% | 101.13% | 86.39% | 87.71% | 49.89% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.98% | 99.15% | 99.65% | 14.9% | 17.98% | 18.19% | 19.92% | 13.52% |
| Profit net per salariat | 1.244.023 Lei | 27.855 Lei | 68.443 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.02
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
9025.55 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.02 | 0.14 | 0.1 | 0.11 | 0.08 | 0.09 | 0.08 | 0.08 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 9025.55 zile | 123.27 zile | 291.98 zile | 0.18 zile | 0.91 zile | 5.72 zile | 2.65 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 49.729 Lei | 82.475 Lei | 82.505 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
1.81
Lichiditate imediată
1.81
Pondere active imobilizate
10.12%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.81 | 0.31 | 0.53 | 1.31 | 0.77 | 0.63 | 0.53 | 0.45 |
| Lichiditate imediată | 1.81 | 0.31 | 0.53 | 1.31 | 0.77 | 0.63 | 0.53 | 0.45 |
| Pondere active imobilizate | 10.12% | 70.11% | 51.78% | 55.1% | 58.79% | 61.98% | 65.38% | 68.23% |
| Pondere active circulante | 89.88% | 29.89% | 48.22% | 44.9% | 41.21% | 38.02% | 34.62% | 31.77% |
©Firme.ro