Companie
Detalii identificare
Nume firmăHERASTRAUL AURIU INVESTITII SRL
Cod unic de înregistrare16979925 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2004019449401
EUIDROONRC.J2004019449401
Data înființării25.11.2004 - 21 ani
Informații de contact
AdresaConstantin Daniel Rosenthal nr. 15, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
50.909
Profit (Lei)
-66.668
Număr angajați
1
Vechime
21 ani
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 50.909 | -66.668 | -5.556 | 8.643 | 273.796 | 3.418 | 269.223 | 1 |
| 2024 | 101.487 | 21.774 | 1.815 | 14.411 | 278.868 | 71.043 | 335.806 | 1 |
| 2023 | 101.257 | 36.392 | 3.033 | 14.300 | 282.604 | 75.512 | 344.033 | 1 |
| 2022 | 90.777 | 35.094 | 2.925 | 13.906 | 287.826 | 64.668 | 338.795 | 1 |
| 2021 | 88.692 | 86.719 | 7.227 | 9.904 | 293.048 | 110.388 | 393.687 | 0 |
| 2020 | 87.464 | 11.058 | 922 | 13.877 | 257.109 | 63.581 | 306.967 | 1 |
| 2019 | 85.559 | 18.649 | 1.554 | 13.588 | 262.023 | 47.320 | 295.910 | 2 |
| 2018 | 83.845 | 21.020 | 1.752 | 13.058 | 267.077 | 63.067 | 317.239 | 2 |
| 2017 | 68.792 | 15.695 | 1.308 | 10.965 | 266.511 | 40.530 | 296.218 | 2 |
Marja profit net
-130.96%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-24.76%
Lichiditate curentă
0.4
Viteza rotație active
0.18
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-130.96%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-24.76%
Profit net per salariat
-66.668 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -130.96% | 21.45% | 35.94% | 38.66% | 97.78% | 12.64% | 21.8% | 25.07% | 22.82% |
| Marjă profit brut | 0% | 25.54% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -24.76% | 6.48% | 10.58% | 10.36% | 22.03% | 3.6% | 6.3% | 6.63% | 5.3% |
| Profit net per salariat | -66.668 Lei | 21.774 Lei | 36.392 Lei | 35.094 Lei | n/a | 11.058 Lei | 9.325 Lei | 10.510 Lei | 7.848 Lei |
Viteza rotație active
0.18
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
16.88 zile
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.18 | 0.29 | 0.28 | 0.26 | 0.22 | 0.27 | 0.28 | 0.25 | 0.22 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 16.88 zile | 8.16 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 50.909 Lei | 101.487 Lei | 101.257 Lei | 90.777 Lei | n/a | 87.464 Lei | 42.780 Lei | 41.923 Lei | 34.396 Lei |
Lichiditate curentă
0.4
Lichiditate imediată
0.4
Pondere active imobilizate
98.77%
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.4 | 4.93 | 5.28 | 4.65 | 11.15 | 4.58 | 3.48 | 4.83 | 3.7 |
| Lichiditate imediată | 0.4 | 4.93 | 5.28 | 4.65 | 11.15 | 4.58 | 3.48 | 4.83 | 3.7 |
| Pondere active imobilizate | 98.77% | 79.7% | 78.91% | 81.65% | 72.64% | 80.17% | 84.7% | 80.9% | 86.8% |
| Pondere active circulante | 1.23% | 20.3% | 21.09% | 18.35% | 27.36% | 19.83% | 15.3% | 19.1% | 13.2% |
©Firme.ro