Companie
Detalii identificare
Nume firmăMASTER ASIG 2004 SRL
Cod unic de înregistrare RO 17016494 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ03/2081/2004
EUIDROONRC.J03/2081/2004
Data înființării08.12.2004 - 21 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7414
Aceasta clasa CAEN include activitati de consultanta pentru afaceri si management, oferind servicii de consiliere si asistenta in diverse domenii precum strategie, marketing, resurse umane sau financiar. Consultantii din aceasta clasa ofera solutii personalizate pentru imbunatatirea performantei si eficientei afacerilor clientilor lor.
Industrie
A
Sector74
Obiect activitateActivități de consultare pentru afaceri și management
Informații de contact
Adresastr. Nicolae Balcescu, Piteşti, Argeş
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
1.143.427
Profit (Lei)
750.748
Număr angajați
0
Vechime
21 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.143.427 | 750.748 | 62.562 | 461.738 | 481.806 | 721.246 | 750.948 | 0 |
| 2024 | 402.006 | 321 | 27 | 27.957 | 154.560 | 28.717 | 159.780 | 0 |
| 2023 | 220.116 | 0 | 0 | 14.934 | 299.160 | 10.904 | 275.630 | 0 |
| 2022 | 189.349 | 78.570 | 6.548 | 5.155 | 204.435 | 97.088 | 296.368 | 0 |
| 2021 | 312.531 | 166.768 | 13.897 | 50.222 | 267.188 | 832 | 217.798 | 0 |
| 2020 | 0 | 19.182 | 1.599 | 236.364 | 264.765 | 2.541 | 51.030 | 0 |
| 2019 | 0 | 0 | 0 | 123.696 | 132.775 | 2.681 | 31.848 | 0 |
| 2018 | 0 | 0 | 0 | 123.448 | 177.217 | 3.154 | 77.011 | 0 |
| 2017 | 0 | 7.549 | 629 | 34.707 | 29.078 | 3.444 | 124.869 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
65.66%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.97%
Lichiditate curentă
1.56
Viteza rotație active
0.95
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
65.66%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.97%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 65.66% | 0.08% | 0% | 41.49% | 53.36% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 78.46% | 6.08% | 0% | 44.04% | 56.36% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.97% | 0.2% | 0% | 26.51% | 76.57% | 37.59% | 0% | 0% | 6.05% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.95
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
212.27 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.95 | 2.19 | 0.71 | 0.63 | 1.17 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 212.27 zile | 22.77 zile | 2.18 zile | 9.49 zile | 0.7 zile | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
1.56
Lichiditate imediată
1.56
Pondere active imobilizate
40.05%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.56 | 1.03 | 0.73 | 18.83 | 0.02 | 0.01 | 0.02 | 0.03 | 0.1 |
| Lichiditate imediată | 1.56 | 1.03 | 0.73 | 18.83 | 0.02 | 0 | 0.01 | 0.01 | 0.04 |
| Pondere active imobilizate | 40.05% | 84.33% | 96.48% | 67.8% | 99.69% | 99.05% | 98.02% | 98.25% | 89.41% |
| Pondere active circulante | 59.95% | 15.67% | 3.52% | 32.2% | 0.31% | 0.95% | 1.98% | 1.75% | 10.59% |
©Firme.ro