Companie
Detalii identificare
Nume firmăREAL CONTACTIV S.R.L.
Cod unic de înregistrare17035437 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/20739/2004
EUIDROONRC.J40/20739/2004
Data înființării14.12.2004 - 21 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6920
Această clasă include:
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati juridice si de contabilitate
Obiect activitateActivitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal
Informații de contact
Adresastr. Patrioţilor nr. 3, Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
231.700
Profit (Lei)
31.947
Număr angajați
1
Vechime
21 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 231.700 | 31.947 | 2.662 | 5.753 | 9.002 | 161.252 | 160.841 | 1 |
| 2023 | 198.600 | 27.542 | 2.295 | 5.250 | 7.067 | 137.437 | 139.254 | 1 |
| 2022 | 177.000 | 62.267 | 5.189 | 4.198 | 7.226 | 108.173 | 111.352 | 1 |
| 2021 | 177.550 | 48.845 | 4.070 | 12.369 | 11.921 | 49.258 | 49.085 | 1 |
| 2020 | 133.800 | 22.505 | 1.875 | 48.980 | 9.449 | 61.292 | 22.745 | 1 |
| 2019 | 116.544 | 13.356 | 1.113 | 50.170 | 6.074 | 84.066 | 41.244 | 1 |
| 2018 | 107.801 | 3.617 | 301 | 48.317 | 7.906 | 71.028 | 31.387 | 1 |
| 2017 | 101.200 | 7.896 | 658 | 42.498 | 4.621 | 53.805 | 34.764 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
13.79%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
19.86%
Lichiditate curentă
28.03
Viteza rotație active
1.36
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
13.79%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
19.86%
Profit net per salariat
31.947 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 13.79% | 13.87% | 35.18% | 27.51% | 16.82% | 11.46% | 3.36% | 7.8% |
| Marjă profit brut | 14.79% | 14.87% | 36.03% | 28.51% | 17.74% | 12.41% | 4.45% | 8.81% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 19.86% | 19.78% | 55.92% | 99.51% | 98.94% | 32.38% | 11.52% | 22.71% |
| Profit net per salariat | 31.947 Lei | 27.542 Lei | 62.267 Lei | 48.845 Lei | 22.505 Lei | 13.356 Lei | 3.617 Lei | 7.896 Lei |
Viteza rotație active
1.36
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
221.85 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.36 | 1.37 | 1.53 | 2.9 | 1.89 | 1.29 | 1.37 | 1.73 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 19.35 |
| Durata medie încasare creanțe | 221.85 zile | 233.96 zile | 203.66 zile | 59.12 zile | 143.63 zile | 254.03 zile | 121.62 zile | 120.79 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 231.700 Lei | 198.600 Lei | 177.000 Lei | 177.550 Lei | 133.800 Lei | 116.544 Lei | 107.801 Lei | 101.200 Lei |
Lichiditate curentă
28.03
Lichiditate imediată
28.03
Pondere active imobilizate
5.29%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 28.03 | 26.18 | 25.77 | 3.98 | 1.25 | 1.68 | 1.47 | 1.27 |
| Lichiditate imediată | 28.03 | 26.18 | 25.77 | 3.98 | 1.25 | 1.68 | 1.47 | 1.14 |
| Pondere active imobilizate | 5.29% | 4.89% | 6.26% | 19.49% | 13.36% | 6.74% | 10.02% | 7.91% |
| Pondere active circulante | 94.71% | 95.11% | 93.74% | 80.51% | 86.64% | 93.26% | 89.98% | 92.09% |
©Firme.ro