Companie
Detalii identificare
Nume firmăDIA STAR ADVERTISING SRL
Cod unic de înregistrare17036343 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ03/2126/2004
EUIDROONRC.J03/2126/2004
Data înființării14.12.2004 - 21 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5520
Această clasă include asigurarea cazării de scurtă durată, de obicei zilnică sau săptămânală, pentru vizitatori, în locuinţe separate (independente) constând în camere complet mobilate sau spaţii pentru servirea mesei şi dormit, cu facilităţi pentru gătit sau bucătării complet echipate. Aceste servicii se asigură în apartamente sau în clădiri multi-locuinţă independente, cu mai multe etaje, sau în complexe de clădiri, în bungalow-uri, sau în cabane, case ţărăneşti şi căsuţe. Uneori se asigură şi servicii complementare de minim nivel. Această clasă include servicii de cazare asigurate de: -tabere de copii şi alte case de vacanţe -case de oaspeţi şi bungalow-uri -case ţărăneşti şi căsuţe fără servicii de menaj -căminele de tineret şi refugii montane Această clasă exclude: -asigurarea cazării de scurtă durată în spaţii mobilate cu serviciile de curăţenie zilnică, făcutul patului, servicii de asigurarea hranei şi a băuturii,
5510 -asigurarea de case şi apartamente mobilate sau nemobilate pentru utilizare cu caracter cvasipermanent, de obicei lunar sau anual,
diviziunea 68
diviziunea 68
Industrie
Hoteluri şi restaurante
SectorHoteluri si alte facilitati de cazare
Obiect activitateFacilitati de cazare pentru vacante si perioade de scurta durata
Informații de contact
AdresaB-Dul Republicii nr. 1A, Piteşti, Argeş
Telefon
Website
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
350.363
Profit (Lei)
48.182
Număr angajați
2
Vechime
21 ani
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 350.363 | 48.182 | 4.015 | 28.133 | 0 | 886.585 | 858.452 | 2 |
| 2023 | 321.764 | 0 | 0 | 55.557 | 0 | 860.675 | 805.118 | 2 |
| 2022 | 8.195 | 0 | 0 | 6.001 | 0 | 816.271 | 810.270 | 1 |
| 2021 | 15.107 | 0 | 0 | 42.167 | 0 | 859.171 | 817.004 | 1 |
| 2020 | 6.853 | 0 | 0 | 42.555 | 0 | 869.266 | 826.711 | 1 |
| 2019 | 28.129 | 0 | 0 | 36.734 | 0 | 877.088 | 840.354 | 3 |
| 2018 | 65.127 | 0 | 0 | 19.606 | 0 | 917.827 | 898.221 | 3 |
| 2017 | 75.877 | 41.830 | 3.486 | 142.565 | 0 | 1.049.821 | 907.256 | 2 |
Marja profit net
13.75%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
5.61%
Lichiditate curentă
31.51
Viteza rotație active
0.4
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
13.75%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
5.61%
Profit net per salariat
24.091 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 13.75% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 55.13% |
| Marjă profit brut | 15.12% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 56.13% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 5.61% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 4.61% |
| Profit net per salariat | 24.091 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 20.915 Lei |
Viteza rotație active
0.4
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
917.69 zile
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.4 | 0.37 | 0.01 | 0.02 | 0.01 | 0.03 | 0.07 | 0.07 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5625.8 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 917.69 zile | 972.91 zile | 36362.06 zile | 20758.49 zile | 46282.46 zile | 11380.97 zile | 5136.94 zile | 5044.87 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 175.182 Lei | 160.882 Lei | 8.195 Lei | 15.107 Lei | 6.853 Lei | 9.376 Lei | 21.709 Lei | 37.939 Lei |
Lichiditate curentă
31.51
Lichiditate imediată
31.51
Pondere active imobilizate
0%