Companie
Detalii identificare
Nume firmăLANDSCAPES SERVICII SRL
Cod unic de înregistrare RO 17053360 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2004021158401
EUIDROONRC.J2004021158401
Data înființării17.12.2004 - 21 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6831
Această clasă include activităţi de tranzacţii imobiliare realizate de către agenţiile imobiliare: -servicii de intermediere pentru cumpărarea , vânzarea şi închirierea bunurilor imobiliare, pe bază de onorariu (taxă) sau contract -activităţi de consultanţă şi servicii de evaluare privind cumpărarea, vânzarea şi închirierea bunurilor imobiliare, pe bază de onorariu (taxă) sau contract -activităti ale agenţilor care încheie precontracte (angajamente scrise), în vederea realizării unei tranzacţii Imobiliare Această clasă exclude: -activităţi juridice,
6910
6910
Industrie
Tranzacţii imobiliare
SectorTranzactii imobiliare
Obiect activitateAgentii imobiliare
Informații de contact
AdresaSos. Berceni nr. 104, Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
281.939
Profit (Lei)
1.608.413
Număr angajați
1
Vechime
21 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 281.939 | 1.608.413 | 134.034 | 21.006.015 | 20.801.811 | 705.319 | 503.157 | 1 |
| 2023 | 1.643.835 | 834.005 | 69.500 | 23.208.745 | 21.093.956 | 1.008.222 | -1.105.256 | 1 |
| 2022 | 1.459.786 | 488.480 | 40.707 | 23.779.820 | 21.243.189 | 597.370 | -1.939.261 | 1 |
| 2021 | 1.475.529 | 0 | 0 | 26.199.960 | 21.525.421 | 2.246.799 | -2.427.740 | 1 |
| 2020 | 1.474.942 | 0 | 0 | 25.911.041 | 22.686.014 | 968.416 | -2.256.182 | 1 |
| 2019 | 1.397.201 | 0 | 0 | 26.636.955 | 23.952.251 | 1.256.625 | -1.415.650 | 2 |
| 2018 | 2.367.756 | -2.367.515 | -197.293 | 26.251.028 | 25.160.943 | 620.651 | -468.735 | 2 |
| 2017 | 3.149.397 | -657.450 | -54.788 | 39.533.376 | 39.295.297 | 2.320.166 | 2.140.023 | 3 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
570.48%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.03
Viteza rotație active
0.01
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
570.48%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
1.608.413 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 570.48% | 50.74% | 33.46% | 0% | 0% | 0% | -99.99% | -20.88% |
| Marjă profit brut | 682.71% | 51.74% | 34.76% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | -75.46% | -25.19% | 0% | 0% | 0% | 100% | -30.72% |
| Profit net per salariat | 1.608.413 Lei | 834.005 Lei | 488.480 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | -1.183.758 Lei | -219.150 Lei |
Viteza rotație active
0.01
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
133.75 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.01 | 0.07 | 0.07 | 0.06 | 0.06 | 0.06 | 0.09 | 0.08 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 133.75 zile | 214.46 zile | 142.25 zile | 502.52 zile | 229 zile | 319.1 zile | 77.91 zile | 266.3 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 281.939 Lei | 1.643.835 Lei | 1.459.786 Lei | 1.475.529 Lei | 1.474.942 Lei | 698.601 Lei | 1.183.878 Lei | 1.049.799 Lei |
Lichiditate curentă
0.03
Lichiditate imediată
0.03
Pondere active imobilizate
96.72%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.03 | 0.04 | 0.03 | 0.09 | 0.04 | 0.05 | 0.02 | 0.06 |
| Lichiditate imediată | 0.03 | 0.04 | 0.03 | 0.09 | 0.04 | 0.05 | 0.02 | 0.06 |
| Pondere active imobilizate | 96.72% | 95.44% | 97.26% | 90.55% | 95.91% | 95.02% | 97.59% | 94.42% |
| Pondere active circulante | 3.28% | 4.56% | 2.74% | 9.45% | 4.09% | 4.98% | 2.41% | 5.58% |
©Firme.ro