Companie
Detalii identificare
Nume firmăRELY TRANS INTERNATIONAL S.R.L.
Cod unic de înregistrare17055094 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ08/3003/2004
EUIDROONRC.J08/3003/2004
Data înființării20.12.2004 - 21 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4941
Această clasă include:
-toate activităţile de transport rutier de mărfuri: -transportul buştenilor -transportul mărfurilor -transportul cu mijloace frigorifice -transporturi grele -transport de marfă în vrac, inclusiv în autocisterne, inclusiv a celor de colectare a laptelui de la ferme -transportul autoturismelor -transportul reziduurilor şi deşeurilor, exclusiv activităţi de colectare sau eliminare
Această clasă include de asemenea:
-închirieri de camioane cu şofer -transportul mărfurilor cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul buştenilor în incinta pădurii, ca parte a operaţiunilor forestiere,
0240 -distribuirea apei prin utilizarea de camioane cisternă,
3600 -exploatarea instalatiilor pentru manipularea mărfurilor în terminale,
5221 -activităţi de ambalare în vederea transportului,
5229 -activităţi poştale şi de curierat,
5310, 5320 -transportul deşeurilor, ca parte integrată a activităţii de colectare a deşeurilor,
3811, 3812
-toate activităţile de transport rutier de mărfuri: -transportul buştenilor -transportul mărfurilor -transportul cu mijloace frigorifice -transporturi grele -transport de marfă în vrac, inclusiv în autocisterne, inclusiv a celor de colectare a laptelui de la ferme -transportul autoturismelor -transportul reziduurilor şi deşeurilor, exclusiv activităţi de colectare sau eliminare
Această clasă include de asemenea:
-închirieri de camioane cu şofer -transportul mărfurilor cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul buştenilor în incinta pădurii, ca parte a operaţiunilor forestiere,
0240 -distribuirea apei prin utilizarea de camioane cisternă,
3600 -exploatarea instalatiilor pentru manipularea mărfurilor în terminale,
5221 -activităţi de ambalare în vederea transportului,
5229 -activităţi poştale şi de curierat,
5310, 5320 -transportul deşeurilor, ca parte integrată a activităţii de colectare a deşeurilor,
3811, 3812
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi rutiere de marfuri
Informații de contact
Adresastr. Măcin nr. 4 B, Braşov, Braşov
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
167.279
Profit (Lei)
9.956
Număr angajați
1
Vechime
21 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 167.279 | 9.956 | 830 | 5.429 | 2.818 | 13.402 | 10.791 | 1 |
| 2023 | 158.244 | 42.414 | 3.535 | 2.363 | 0 | 312.198 | 309.835 | 1 |
| 2022 | 90.736 | 41.078 | 3.423 | 779 | 0 | 268.199 | 267.420 | 1 |
| 2021 | 88.731 | 32.608 | 2.717 | 689 | 0 | 227.031 | 226.342 | 1 |
| 2020 | 131.606 | 73.493 | 6.124 | 1.293 | 0 | 195.028 | 193.735 | 0 |
| 2019 | 98.875 | 55.565 | 4.630 | 2.208 | 0 | 122.450 | 120.242 | 0 |
| 2018 | 10.753 | 0 | 0 | 16.864 | 0 | 81.541 | 64.677 | 0 |
| 2017 | 22.643 | 0 | 0 | 17.310 | 0 | 97.687 | 80.377 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
5.95%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
92.26%
Lichiditate curentă
2.47
Viteza rotație active
10.31
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
5.95%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
92.26%
Profit net per salariat
9.956 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 5.95% | 26.8% | 45.27% | 36.75% | 55.84% | 56.2% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 6.93% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 92.26% | 13.69% | 15.36% | 14.41% | 37.93% | 46.21% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | 9.956 Lei | 42.414 Lei | 41.078 Lei | 32.608 Lei | n/a | n/a | n/a | 0 Lei |
Viteza rotație active
10.31
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 10.31 | 0.51 | 0.34 | 0.39 | 0.67 | 0.81 | 0.13 | 0.23 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 167.279 Lei | 158.244 Lei | 90.736 Lei | 88.731 Lei | n/a | n/a | n/a | 11.322 Lei |
Lichiditate curentă
2.47
Lichiditate imediată
2.47
Pondere active imobilizate
17.37%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.47 | 132.12 | 344.29 | 329.51 | 150.83 | 55.46 | 4.84 | 5.64 |
| Lichiditate imediată | 2.47 | 132.12 | 344.29 | 329.51 | 150.83 | 55.46 | 4.84 | 5.64 |
| Pondere active imobilizate | 17.37% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 82.63% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro