Companie
Detalii identificare
Nume firmăMIKE S AGENCY INC SRL
Cod unic de înregistrare RO 17094530 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/14/2005
EUIDROONRC.J12/14/2005
Data înființării05.01.2005 - 21 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7810
Această clasă include listarea locurilor de muncă vacante şi recomandarea sau plasarea solicitanţilor pentru o slujbă, în situaţia în care persoanele recomandate sau plasate în muncă nu sunt angajaţi ai agenţiilor de ocupare a forţei de muncă. Această clasă include:
-activităţi de investigare, selecţie şi plasare a forţei de muncă, inclusiv activităţi de căutare şi plasare de personal executiv -activităţi ale agenţiilor şi birourilor de casting, cum ar fi agenţiile artistice -activităţi ale agenţiilor on-line pentru plasarea forţei de muncă Această clasă exclude: -activităţi ale agenţilor sau agenţiilor teatrale sau artistice,
7490
-activităţi de investigare, selecţie şi plasare a forţei de muncă, inclusiv activităţi de căutare şi plasare de personal executiv -activităţi ale agenţiilor şi birourilor de casting, cum ar fi agenţiile artistice -activităţi ale agenţiilor on-line pentru plasarea forţei de muncă Această clasă exclude: -activităţi ale agenţilor sau agenţiilor teatrale sau artistice,
7490
Industrie
Activităţi de servicii administrative şi activităţi de servicii suport
SectorActivitati de servicii privind forta de munca
Obiect activitateActivitati ale agentiilor de plasare a fortei de munca
Informații de contact
AdresaConstantin Brâncuşi nr. 25, Cluj-Napoca, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
2.690.504
Profit (Lei)
2.129.798
Număr angajați
1
Vechime
21 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.690.504 | 2.129.798 | 177.483 | 2.017.450 | 39.244 | 3.971.458 | 2.130.038 | 1 |
| 2023 | 2.340.612 | 2.046.393 | 170.533 | 227.235 | 1.705 | 2.153.381 | 2.046.633 | 2 |
| 2022 | 1.861.910 | 1.615.507 | 134.626 | 776.277 | 1.700 | 2.271.472 | 1.615.747 | 2 |
| 2021 | 1.591.379 | 1.467.686 | 122.307 | 79.415 | 4.301 | 1.617.026 | 1.694.721 | 2 |
| 2020 | 770.178 | 679.629 | 56.636 | 19.753 | 4.202 | 775.190 | 833.035 | 1 |
| 2019 | 143.060 | 33.143 | 2.762 | 5.613 | 0 | 159.019 | 153.406 | 1 |
| 2018 | 23.358 | 0 | 0 | 3.980 | 0 | 124.243 | 120.263 | 1 |
| 2017 | 209.344 | 128.333 | 10.694 | 8.985 | 0 | 137.558 | 128.573 | 4 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
79.16%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.99%
Lichiditate curentă
1.97
Viteza rotație active
0.67
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
79.16%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.99%
Profit net per salariat
2.129.798 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 79.16% | 87.43% | 86.77% | 92.23% | 88.24% | 23.17% | 0% | 61.3% |
| Marjă profit brut | 93.94% | 88.42% | 87.75% | 93.08% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.99% | 99.99% | 99.99% | 86.6% | 81.58% | 21.6% | 0% | 99.81% |
| Profit net per salariat | 2.129.798 Lei | 1.023.197 Lei | 807.754 Lei | 733.843 Lei | 679.629 Lei | 33.143 Lei | 0 Lei | 32.083 Lei |
Viteza rotație active
0.67
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
312.28 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.67 | 1.09 | 0.82 | 0.98 | 0.99 | 0.9 | 0.19 | 1.52 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 56.21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 312.28 zile | 180.7 zile | 228.01 zile | 200.91 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 2.690.504 Lei | 1.170.306 Lei | 930.955 Lei | 795.690 Lei | 770.178 Lei | 143.060 Lei | 23.358 Lei | 52.336 Lei |
Lichiditate curentă
1.97
Lichiditate imediată
1.97
Pondere active imobilizate
0.98%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.97 | 9.48 | 2.93 | 20.36 | 39.24 | 28.33 | 31.22 | 15.31 |
| Lichiditate imediată | 1.97 | 9.29 | 2.93 | 20.36 | 39.24 | 28.33 | 31.22 | 15.31 |
| Pondere active imobilizate | 0.98% | 0.08% | 0.07% | 0.27% | 0.54% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 99.02% | 99.92% | 99.93% | 99.73% | 99.46% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro