Companie
Detalii identificare
Nume firmăEURO L.S. SRL
Cod unic de înregistrare RO 17174729 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ35/270/2005
EUIDROONRC.J35/270/2005
Data înființării31.01.2005 - 21 ani
Domeniu de activitate
CAEN
125
Această clasă include:
-cultivarea arbuştilor fructiferi şi a căpşunilor -afine -agrişe -căpşuni -coacăze -kiwi -zmeură -alte fructe de tip: căpşuni, fragi, mure, etc. -cultura fructelor pentru seminţe -cultivarea nuciferelor comestibile: -alune -castane -fistic -migdale -nuci -alte nucifere -cultivarea altor pomi şi arbuşti fructiferi Această clasă exclude: -cultivarea nucilor de cocos,
0126
-cultivarea arbuştilor fructiferi şi a căpşunilor -afine -agrişe -căpşuni -coacăze -kiwi -zmeură -alte fructe de tip: căpşuni, fragi, mure, etc. -cultura fructelor pentru seminţe -cultivarea nuciferelor comestibile: -alune -castane -fistic -migdale -nuci -alte nucifere -cultivarea altor pomi şi arbuşti fructiferi Această clasă exclude: -cultivarea nucilor de cocos,
0126
Industrie
Agricultură, silvicultură şi pescuit
SectorAgricultura, vanatoare si servicii anexe
Obiect activitateCultivarea fructelor arbustilor fructiferi, capsunilor, nuciferilor si a altor pomi fructiferi
Informații de contact
AdresaBara, Timiş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
3.100
Profit (Lei)
35.693
Număr angajați
1
Vechime
21 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 3.100 | 35.693 | 2.974 | 156.241 | 59.598 | 289.581 | 194.693 | 1 |
| 2023 | 0 | 43.860 | 3.655 | 103.116 | 120.107 | 248.117 | 267.342 | 1 |
| 2022 | 0 | 2.816 | 235 | 98.741 | 194.813 | 101.894 | 223.482 | 0 |
| 2021 | 0 | 69.805 | 5.817 | 74.559 | 297.013 | 72.061 | 305.403 | 0 |
| 2020 | 14.621 | 91.939 | 7.662 | 76.300 | 262.031 | 80.865 | 266.682 | 0 |
| 2019 | 0 | 209.428 | 17.452 | 6.126 | 160.973 | 338.274 | 493.121 | 0 |
| 2018 | 46.566 | 276.390 | 23.033 | 13.290 | 67.147 | 524.734 | 578.591 | 0 |
| 2017 | 0 | 302.265 | 25.189 | 32.222 | 20.213 | 314.211 | 302.202 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
1151.39%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
18.33%
Lichiditate curentă
1.85
Viteza rotație active
0.01
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
1151.39%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
18.33%
Profit net per salariat
35.693 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 1151.39% | 0% | 0% | 0% | 628.81% | 0% | 593.54% | 0% |
| Marjă profit brut | 1453.32% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 18.33% | 16.41% | 1.26% | 22.86% | 34.48% | 42.47% | 47.77% | 100% |
| Profit net per salariat | 35.693 Lei | 43.860 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.01
Viteza rotație stocuri
0.1
Durata medie încasare creanțe
22310.1 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.01 | 0 | 0 | 0 | 0.04 | 0 | 0.08 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0.1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 22310.1 zile | 0 | 0 | 0 | 0 zile | 0 | 0 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 3.100 Lei | 0 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
1.85
Lichiditate imediată
1.65
Pondere active imobilizate
17.07%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.85 | 2.41 | 1.03 | 0.97 | 1.06 | 55.22 | 39.48 | 9.75 |
| Lichiditate imediată | 1.65 | 2.41 | 1.03 | 0.97 | 1.06 | 55.22 | 39.48 | 9.75 |
| Pondere active imobilizate | 17.07% | 32.62% | 65.66% | 80.48% | 76.42% | 32.24% | 11.34% | 6.04% |
| Pondere active circulante | 82.93% | 67.38% | 34.34% | 19.52% | 23.58% | 67.76% | 88.66% | 93.96% |
©Firme.ro