Companie
Detalii identificare
Nume firmăPETROGET SRL
Cod unic de înregistrare RO 17178119 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ51/58/2005
EUIDROONRC.J51/58/2005
Data înființării01.02.2005 - 21 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5630
Această clasă include activitatea de pregătire şi servire a băuturilor pentru consumul imediat în incintă . Această clasă include:
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
Industrie
Hoteluri şi restaurante
SectorRestaurante si alte activitati de servicii de alimentatie
Obiect activitateBaruri si alte activitati de servire a bauturilor
Informații de contact
Adresastr. Pescarilor nr. 25, Olteniţa, Călăraşi
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
9.435
Profit (Lei)
-1.419
Număr angajați
0
Vechime
21 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 9.435 | -1.419 | -118 | 52.944 | 15.470 | 4.708 | -32.766 | 0 |
| 2024 | 9.538 | -3.658 | -305 | 49.955 | 16.362 | 2.246 | -31.347 | 0 |
| 2023 | 5.427 | 0 | 0 | 48.500 | 17.255 | 3.556 | -27.689 | 0 |
| 2022 | 16.706 | 0 | 0 | 48.783 | 18.147 | 11.820 | -18.816 | 0 |
| 2021 | 9.208 | 0 | 0 | 49.628 | 19.040 | 11.939 | -18.649 | 0 |
| 2020 | 24.774 | 1.617 | 135 | 46.727 | 19.932 | 10.879 | -15.916 | 0 |
| 2019 | 37.125 | 5.228 | 436 | 42.949 | 20.824 | 4.591 | -17.534 | 0 |
| 2018 | 42.792 | 7.205 | 600 | 50.587 | 21.419 | 6.407 | -22.761 | 0 |
| 2017 | 34.258 | 0 | 0 | 58.396 | 21.063 | 7.367 | -29.966 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-15.04%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
4.33%
Lichiditate curentă
0.09
Viteza rotație active
0.47
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-15.04%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
4.33%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -15.04% | -38.35% | 0% | 0% | 0% | 6.53% | 14.08% | 16.84% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 4.33% | 11.67% | 0% | 0% | 0% | -10.16% | -29.82% | -31.66% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 0 Lei |
Viteza rotație active
0.47
Viteza rotație stocuri
4.16
Durata medie încasare creanțe
33.35 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.47 | 0.51 | 0.26 | 0.56 | 0.3 | 0.8 | 1.46 | 1.54 | 1.2 |
| Viteza rotație stocuri | 4.16 | 14.56 | 6.2 | 12.67 | 1.25 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 33.35 zile | 47.34 zile | 103.98 zile | 16.6 zile | 34.49 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 34.258 Lei |
Lichiditate curentă
0.09
Lichiditate imediată
0.05
Pondere active imobilizate
76.67%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.09 | 0.04 | 0.07 | 0.24 | 0.24 | 0.23 | 0.11 | 0.13 | 0.13 |
| Lichiditate imediată | 0.05 | 0.03 | 0.06 | 0.22 | 0.09 | 0.23 | 0.11 | 0.13 | 0.13 |
| Pondere active imobilizate | 76.67% | 87.93% | 82.91% | 60.56% | 61.46% | 64.69% | 81.94% | 76.97% | 74.09% |
| Pondere active circulante | 23.33% | 12.07% | 17.09% | 39.44% | 38.54% | 35.31% | 18.06% | 23.03% | 25.91% |
©Firme.ro