Companie
Detalii identificare
Nume firmăGO & GO SRL
Cod unic de înregistrare RO 17186413 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ21/52/2005
EUIDROONRC.J21/52/2005
Data înființării02.02.2005 - 21 ani
Domeniu de activitate
CAEN
161
Această clasă include:
-activităţi agricole pe bază de contract sau cu plată: -pregătirea terenului -stabilirea culturilor -tratarea culturilor -stropirea culturilor, inclusiv din aer -curăţarea pomilor fructiferi şi tăierea viilor -transplantarea orezului, răritul sfeclei -recoltarea -controlul dăunătorilor (inclusiv rozătoare) din agricultură -întreţinerea terenului agricol în bune condiţii agricole şi de mediu -utilizarea echipamentelor de irigaţii
Această clasă include de asemenea:
-închirierea maşinilor agricole cu operatori şi echipaje de lucrători mecanici specializaţi Această clasă exclude: -activităţi după recoltare,
0163 -lucrări de drenaj a terenurilor agricole,
4312 -activităţi de arhitectură peisagistică,
7111 -activităţi ale agronomilor şi economiştilor agricoli,
7490 -grădinăritul peisagistic,
8130 -organizarea expoziţiilor şi târgurilor agricole,
8230
-activităţi agricole pe bază de contract sau cu plată: -pregătirea terenului -stabilirea culturilor -tratarea culturilor -stropirea culturilor, inclusiv din aer -curăţarea pomilor fructiferi şi tăierea viilor -transplantarea orezului, răritul sfeclei -recoltarea -controlul dăunătorilor (inclusiv rozătoare) din agricultură -întreţinerea terenului agricol în bune condiţii agricole şi de mediu -utilizarea echipamentelor de irigaţii
Această clasă include de asemenea:
-închirierea maşinilor agricole cu operatori şi echipaje de lucrători mecanici specializaţi Această clasă exclude: -activităţi după recoltare,
0163 -lucrări de drenaj a terenurilor agricole,
4312 -activităţi de arhitectură peisagistică,
7111 -activităţi ale agronomilor şi economiştilor agricoli,
7490 -grădinăritul peisagistic,
8130 -organizarea expoziţiilor şi târgurilor agricole,
8230
Industrie
Agricultură, silvicultură şi pescuit
SectorAgricultura, vanatoare si servicii anexe
Obiect activitateActivitati auxiliare pentru productia vegetala
Informații de contact
AdresaCorcoduşilor nr. 14, Butoiu, Ialomiţa
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
1.619.263
Profit (Lei)
-426.571
Număr angajați
9
Vechime
21 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.619.263 | -426.571 | -35.548 | 6.807.304 | 1.430.171 | 3.315.888 | -2.061.245 | 9 |
| 2023 | 2.349.744 | -3.125.582 | -260.465 | 8.962.783 | 4.206.685 | 2.741.968 | -1.963.975 | 12 |
| 2022 | 4.373.038 | 710.278 | 59.190 | 4.501.392 | 2.944.759 | 3.447.017 | 1.871.885 | 13 |
| 2021 | 4.479.609 | 1.486.011 | 123.834 | 4.465.881 | 2.151.292 | 3.389.335 | 1.161.607 | 12 |
| 2020 | 915.629 | -1.262.802 | -105.234 | 5.171.080 | 2.246.585 | 2.548.032 | -322.807 | 11 |
| 2019 | 3.324.947 | 23.160 | 1.930 | 3.847.598 | 1.864.968 | 3.136.847 | 985.330 | 13 |
| 2018 | 2.864.038 | -587.841 | -48.987 | 4.828.396 | 3.307.571 | 2.841.992 | 1.062.281 | 12 |
| 2017 | 3.342.135 | 144.156 | 12.013 | 4.549.034 | 3.187.145 | 3.243.251 | 1.760.091 | 11 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-26.34%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
20.69%
Lichiditate curentă
0.49
Viteza rotație active
0.34
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-26.34%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
20.69%
Profit net per salariat
-47.397 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -26.34% | -133.02% | 16.24% | 33.17% | -137.92% | 0.7% | -20.52% | 4.31% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 17.32% | 34.19% | 0% | 6.95% | 0% | 6.12% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 20.69% | 100% | 37.94% | 100% | 100% | 2.35% | -55.34% | 8.19% |
| Profit net per salariat | -47.397 Lei | -260.465 Lei | 54.637 Lei | 123.834 Lei | -114.800 Lei | 1.782 Lei | -48.987 Lei | 13.105 Lei |
Viteza rotație active
0.34
Viteza rotație stocuri
0.91
Durata medie încasare creanțe
278.07 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.34 | 0.34 | 0.68 | 0.81 | 0.19 | 0.66 | 0.47 | 0.52 |
| Viteza rotație stocuri | 0.91 | 0.9 | 1.33 | 1.63 | 0.39 | 1.18 | 1.13 | 1.28 |
| Durata medie încasare creanțe | 278.07 zile | 20.65 zile | 9.86 zile | 22.51 zile | 60.51 zile | 24.96 zile | 38.52 zile | 26.54 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 179.918 Lei | 195.812 Lei | 336.388 Lei | 373.301 Lei | 83.239 Lei | 255.765 Lei | 238.670 Lei | 303.830 Lei |
Lichiditate curentă
0.49
Lichiditate imediată
0.23
Pondere active imobilizate
30.13%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.49 | 0.31 | 0.77 | 0.76 | 0.49 | 0.82 | 0.59 | 0.71 |
| Lichiditate imediată | 0.23 | 0.02 | 0.04 | 0.14 | 0.04 | 0.09 | 0.07 | 0.14 |
| Pondere active imobilizate | 30.13% | 60.54% | 46.07% | 38.83% | 46.86% | 37.29% | 53.79% | 49.56% |
| Pondere active circulante | 69.87% | 39.46% | 53.93% | 61.17% | 53.14% | 62.71% | 46.21% | 50.44% |
©Firme.ro