Companie
Detalii identificare
Nume firmăBONI TRANS SRL
Cod unic de înregistrare RO 17298522 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2005000654354
EUIDROONRC.J2005000654354
Data înființării01.03.2005 - 21 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4939
Această clasă include:
-alte transporturi terestre de călători: -servicii de transport cu autobuze de mare distanţă, pe bază de grafic -curse charter, excursii şi alte servicii ocazionale de transport cu autocare -transporturi de pasageri la aeroport cu trenuri navetă -operarea telefericelor, funicularelor, a tele-ski-urilor şi telecabinelor, dacă nu fac parte din sisteme de tranzit urbane sau suburbane
Această clasă include de asemenea:
-activitatea de transport cu autobuze şcolare precum şi autobuze pentru transportul angajaţilor -transportul de pasageri cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul cu ambulanţa,
8690
-alte transporturi terestre de călători: -servicii de transport cu autobuze de mare distanţă, pe bază de grafic -curse charter, excursii şi alte servicii ocazionale de transport cu autocare -transporturi de pasageri la aeroport cu trenuri navetă -operarea telefericelor, funicularelor, a tele-ski-urilor şi telecabinelor, dacă nu fac parte din sisteme de tranzit urbane sau suburbane
Această clasă include de asemenea:
-activitatea de transport cu autobuze şcolare precum şi autobuze pentru transportul angajaţilor -transportul de pasageri cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul cu ambulanţa,
8690
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateAlte transporturi terestre de calatori n.c.a
Informații de contact
AdresaŞagului nr. 21, Loc. Timişoara | Municipiul Timişoara, Timiş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
153.164
Profit (Lei)
-63.070
Număr angajați
1
Vechime
21 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 153.164 | -63.070 | -5.256 | 148.051 | 178.799 | 42.280 | 77.178 | 1 |
| 2024 | 174.027 | -24.005 | -2.000 | 34.722 | 41.351 | 131.066 | 140.249 | 1 |
| 2023 | 187.578 | 50.821 | 4.235 | 9.545 | 66.515 | 137.378 | 196.862 | 1 |
| 2022 | 183.068 | 70.773 | 5.898 | 4.606 | 85.780 | 81.458 | 165.063 | 1 |
| 2021 | 135.829 | 58.730 | 4.894 | 7.298 | 367 | 131.799 | 126.395 | 1 |
| 2020 | 93.471 | 31.377 | 2.615 | 5.823 | 1.838 | 71.143 | 67.665 | 1 |
| 2019 | 119.065 | 45.839 | 3.820 | 4.546 | 0 | 68.313 | 64.393 | 1 |
| 2018 | 142.806 | 7.383 | 615 | 10.757 | 0 | 26.076 | 18.554 | 2 |
| 2017 | 304.311 | 24.731 | 2.061 | 31.628 | 806 | 27.959 | 11.171 | 3 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-41.18%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-81.72%
Lichiditate curentă
0.29
Viteza rotație active
0.69
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-41.18%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-81.72%
Profit net per salariat
-63.070 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -41.18% | -13.79% | 27.09% | 38.66% | 43.24% | 33.57% | 38.5% | 5.17% | 8.13% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 27.94% | 39.51% | 44.18% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -81.72% | -17.12% | 25.82% | 42.88% | 46.47% | 46.37% | 71.19% | 39.79% | 100% |
| Profit net per salariat | -63.070 Lei | -24.005 Lei | 50.821 Lei | 70.773 Lei | 58.730 Lei | 31.377 Lei | 45.839 Lei | 3.692 Lei | 8.244 Lei |
Viteza rotație active
0.69
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
49.85 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.69 | 1.01 | 0.92 | 1.09 | 1.03 | 1.28 | 1.74 | 5.48 | 10.58 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 49.85 zile | 193.72 zile | 206.5 zile | 148.74 zile | 325.69 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 153.164 Lei | 174.027 Lei | 187.578 Lei | 183.068 Lei | 135.829 Lei | 93.471 Lei | 119.065 Lei | 71.403 Lei | 101.437 Lei |
Lichiditate curentă
0.29
Lichiditate imediată
0.29
Pondere active imobilizate
80.88%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.29 | 3.77 | 14.39 | 17.69 | 18.06 | 12.22 | 15.03 | 2.42 | 0.88 |
| Lichiditate imediată | 0.29 | 3.77 | 14.39 | 17.69 | 18.06 | 12.22 | 15.03 | 2.42 | 0.88 |
| Pondere active imobilizate | 80.88% | 23.98% | 32.62% | 51.29% | 0.28% | 2.52% | 0% | 0% | 2.8% |
| Pondere active circulante | 19.12% | 76.02% | 67.38% | 48.71% | 99.72% | 97.48% | 100% | 100% | 97.2% |
©Firme.ro