Companie
Detalii identificare
Nume firmăMAD & CRIS PREST SRL
Cod unic de înregistrare17426524 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/6005/2005
EUIDROONRC.J40/6005/2005
Data înființării31.03.2005 - 21 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4932
Această clasă include, de asemenea: -închirieri de autovehicule particulare, cu operator
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi cu taxiuri
Informații de contact
Adresastr. Inginer Pascal Cristian nr. 4, Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
68.064
Profit (Lei)
-14.131
Număr angajați
1
Vechime
21 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 68.064 | -14.131 | -1.178 | 4.971 | 0 | 2.393 | -2.578 | 1 |
| 2024 | 90.624 | 23.515 | 1.960 | 11.560 | 8.070 | 15.043 | 11.553 | 1 |
| 2023 | 158.728 | 43.330 | 3.611 | 0 | 90.434 | 30.411 | 120.845 | 2 |
| 2022 | 188.105 | 10.576 | 881 | 0 | 59.850 | 17.664 | 77.514 | 2 |
| 2021 | 136.245 | 1.146 | 96 | 1.241 | 48.064 | 41.569 | 88.392 | 1 |
| 2020 | 146.192 | 11.857 | 988 | 8.110 | 109.800 | 5.556 | 107.246 | 1 |
| 2019 | 220.205 | 55.301 | 4.608 | 57.456 | 121.176 | 37.669 | 101.389 | 1 |
| 2018 | 217.721 | 96.954 | 8.080 | 5.563 | 51.491 | 160 | 46.088 | 2 |
| 2017 | 207.663 | 90.041 | 7.503 | 89.098 | 38.131 | 101 | -50.866 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-20.76%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.48
Viteza rotație active
28.44
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-20.76%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-14.131 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -20.76% | 25.95% | 27.3% | 5.62% | 0.84% | 8.11% | 25.11% | 44.53% | 43.36% |
| Marjă profit brut | 0% | 27.04% | 28.32% | 6.65% | 2.92% | 10.36% | 26.11% | 45.53% | 44.36% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 100% | 35.86% | 13.64% | 1.3% | 11.06% | 54.54% | 100% | -177.02% |
| Profit net per salariat | -14.131 Lei | 23.515 Lei | 21.665 Lei | 5.288 Lei | 1.146 Lei | 11.857 Lei | 55.301 Lei | 48.477 Lei | 45.021 Lei |
Viteza rotație active
28.44
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 28.44 | 3.92 | 1.31 | 2.43 | 1.52 | 1.27 | 1.39 | 4.22 | 5.43 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 50.76 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0.22 zile | 0.13 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 68.064 Lei | 90.624 Lei | 79.364 Lei | 94.053 Lei | 136.245 Lei | 146.192 Lei | 220.205 Lei | 108.861 Lei | 103.832 Lei |
Lichiditate curentă
0.48
Lichiditate imediată
0.48
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.48 | 1.3 | 0 | 0 | 33.5 | 0.69 | 0.66 | 0.03 | 0 |
| Lichiditate imediată | 0.48 | 1.3 | 0 | 0 | 33.5 | 0.33 | 0.66 | 0.03 | 0 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 34.92% | 74.83% | 77.21% | 53.62% | 95.18% | 76.29% | 99.69% | 99.74% |
| Pondere active circulante | 100% | 65.08% | 25.17% | 22.79% | 46.38% | 4.82% | 23.71% | 0.31% | 0.26% |
©Firme.ro