Companie
Detalii identificare
Nume firmăGEOEDIT SRL
Cod unic de înregistrare RO 17486160 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ38/432/2005
EUIDROONRC.J38/432/2005
Data înființării14.04.2005 - 21 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
Adresastr. Goranu nr. 89A, Râmnicu Vâlcea, Vâlcea
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
0
Profit (Lei)
1.449.757
Număr angajați
1
Vechime
21 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 1.449.757 | 120.813 | 859.449 | 487.204 | 1.400.654 | 1.028.409 | 1 |
| 2024 | 25.180 | -422.855 | -35.238 | 877.063 | 1.460.395 | 350.940 | 634.561 | 1 |
| 2023 | 49.575 | 0 | 0 | 422.914 | 682.749 | 757.429 | 1.057.416 | 1 |
| 2022 | 2.611.373 | 1.176.621 | 98.052 | 435.272 | 680.805 | 1.034.973 | 1.280.506 | 3 |
| 2021 | 199.642 | 0 | 0 | 617.978 | 1.486.332 | 365.308 | 750.540 | 4 |
| 2020 | 754.506 | 366.869 | 30.572 | 268.084 | 251.360 | 645.197 | 639.335 | 3 |
| 2019 | 291.253 | 139.912 | 11.659 | 243.485 | 256.360 | 259.591 | 272.466 | 4 |
| 2018 | 269.633 | 218.354 | 18.196 | 10.822 | 0 | 353.376 | 342.554 | 2 |
| 2017 | 113.509 | 90.969 | 7.581 | 6.127 | 0 | 130.327 | 124.200 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
n/a
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
1.63
Viteza rotație active
0
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
1.449.757 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 0% | -1679.33% | 0% | 45.06% | 0% | 48.62% | 48.04% | 80.98% | 80.14% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 46.06% | 0% | 49.44% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | -66.64% | 0% | 91.89% | 0% | 57.38% | 51.35% | 63.74% | 73.24% |
| Profit net per salariat | 1.449.757 Lei | -422.855 Lei | 0 Lei | 392.207 Lei | 0 Lei | 122.290 Lei | 34.978 Lei | 109.177 Lei | 45.485 Lei |
Viteza rotație active
0
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0 | 0.01 | 0.03 | 1.52 | 0.11 | 0.84 | 0.56 | 0.76 | 0.87 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0.14 | 0 | 8.72 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 | 2728.56 zile | 2133.57 zile | 11.91 zile | 537.21 zile | 103.52 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 0 Lei | 25.180 Lei | 49.575 Lei | 870.458 Lei | 49.911 Lei | 251.502 Lei | 72.813 Lei | 134.817 Lei | 56.755 Lei |
Lichiditate curentă
1.63
Lichiditate imediată
1.63
Pondere active imobilizate
25.81%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.63 | 0.4 | 1.79 | 2.38 | 0.59 | 2.41 | 1.07 | 32.65 | 21.27 |
| Lichiditate imediată | 1.63 | 0.4 | 0.95 | 2.38 | 0.55 | 2.41 | 1.07 | 32.65 | 21.27 |
| Pondere active imobilizate | 25.81% | 80.63% | 47.41% | 39.68% | 80.27% | 28.04% | 49.69% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 74.19% | 19.37% | 52.59% | 60.32% | 19.73% | 71.96% | 50.31% | 100% | 100% |
©Firme.ro