Companie
Detalii identificare
Nume firmăMMM REPAIR S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 17559113 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2005000912036
EUIDROONRC.J2005000912036
Data înființării06.05.2005 - 21 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4520
Această clasă include:
-întreţinerea şi repararea autovehiculelor: -reparaţii mecanice -reparaţii electrice -repararea sistemelor electronice de injecţie -întreţinerea uzuală (curentă) -reparaţii ale caroseriei -reparaţii ale unor piese ale motorului -spălare, lustruire etc. -vopsire -repararea parbrizelor -repararea scaunelor din autovehicule -repararea, montarea sau înlocuirea anvelopelor şi a camerelor de aer -tratamentul anti-rugină -instalarea de piese şi accesorii opţionale care nu fac parte din procesul de fabricaţie Această clasă exclude: -reşaparea şi recondiţionarea pneurilor,
2211
-întreţinerea şi repararea autovehiculelor: -reparaţii mecanice -reparaţii electrice -repararea sistemelor electronice de injecţie -întreţinerea uzuală (curentă) -reparaţii ale caroseriei -reparaţii ale unor piese ale motorului -spălare, lustruire etc. -vopsire -repararea parbrizelor -repararea scaunelor din autovehicule -repararea, montarea sau înlocuirea anvelopelor şi a camerelor de aer -tratamentul anti-rugină -instalarea de piese şi accesorii opţionale care nu fac parte din procesul de fabricaţie Această clasă exclude: -reşaparea şi recondiţionarea pneurilor,
2211
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu ridicata si cu amanuntul, intretinerea si repararea autovehiculelor si motocicletelor
Obiect activitateintretinerea si repararea autovehiculelor
Informații de contact
AdresaArgeşului nr. 46, Sat Budeasa Mare | Comuna Budeasa, Argeş
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
206.930
Profit (Lei)
-120.335
Număr angajați
2
Vechime
21 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 206.930 | -120.335 | -10.028 | 550.844 | 33.847 | 215.510 | -301.487 | 2 |
| 2023 | 174.007 | 0 | 0 | 308.592 | 48.341 | 79.099 | -181.152 | 3 |
| 2022 | 291.974 | 0 | 0 | 280.898 | 62.921 | 112.885 | -105.092 | 2 |
| 2021 | 284.029 | 0 | 0 | 118.927 | 62.993 | 1.302 | -54.632 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-58.15%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
39.91%
Lichiditate curentă
0.39
Viteza rotație active
0.83
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-58.15%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
39.91%
Profit net per salariat
-60.168 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -58.15% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 39.91% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | -60.168 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
0.83
Viteza rotație stocuri
3.32
Durata medie încasare creanțe
247.17 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.83 | 1.37 | 1.66 | 4.42 |
| Viteza rotație stocuri | 3.32 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 247.17 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 103.465 Lei | 58.002 Lei | 145.987 Lei | 142.015 Lei |
Lichiditate curentă
0.39
Lichiditate imediată
0.28
Pondere active imobilizate
13.57%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.39 | 0.26 | 0.4 | 0.01 |
| Lichiditate imediată | 0.28 | 0.26 | 0.4 | 0.01 |
| Pondere active imobilizate | 13.57% | 37.93% | 35.79% | 97.97% |
| Pondere active circulante | 86.43% | 62.07% | 64.21% | 2.03% |
©Firme.ro