Companie
Detalii identificare
Nume firmăMI & TA NO.1 IMPEX SRL
Cod unic de înregistrare17626212 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/9508/2005
EUIDROONRC.J40/9508/2005
Data înființării26.05.2005 - 20 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4775
Această clasă include:
-vânzarea cu amănuntul a articolelor de parfumerie, cosmetică şi a articolelor de toaletă
-vânzarea cu amănuntul a articolelor de parfumerie, cosmetică şi a articolelor de toaletă
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu amanuntul, cu exceptia autovehiculelor si motocicletelor
Obiect activitateComert cu amanuntul al produselor cosmetice si de parfumerie, in magazine specializate
Informații de contact
AdresaBasarabia nr. 63, Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
176.285
Profit (Lei)
-38.002
Număr angajați
1
Vechime
20 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 176.285 | -38.002 | -3.167 | 333.985 | 74.810 | 288.821 | 29.646 | 1 |
| 2024 | 229.704 | 31.818 | 2.652 | 284.811 | 117.311 | 235.148 | 67.648 | 1 |
| 2023 | 173.895 | 22.135 | 1.845 | 331.039 | 159.811 | 207.059 | 35.831 | 1 |
| 2022 | 154.135 | 54.622 | 4.552 | 148.456 | 434 | 161.718 | 13.696 | 1 |
| 2021 | 194.737 | 7.339 | 612 | 160.561 | 434 | 140.563 | -19.564 | 1 |
| 2020 | 218.297 | 24.077 | 2.006 | 181.291 | 434 | 151.056 | -29.801 | 3 |
| 2019 | 282.828 | 42.080 | 3.507 | 279.346 | 434 | 225.035 | -53.877 | 2 |
| 2018 | 142.986 | 0 | 0 | 333.216 | 434 | 237.410 | -95.372 | 2 |
| 2017 | 100.686 | 0 | 0 | 439.863 | 434 | 355.032 | -84.397 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-21.56%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-128.19%
Lichiditate curentă
0.86
Viteza rotație active
0.48
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-21.56%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-128.19%
Profit net per salariat
-38.002 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -21.56% | 13.85% | 12.73% | 35.44% | 3.77% | 11.03% | 14.88% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 14.74% | 13.7% | 37.51% | 4.92% | 11.79% | 15.72% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -128.19% | 47.03% | 61.78% | 100% | -37.51% | -80.79% | -78.1% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | -38.002 Lei | 31.818 Lei | 22.135 Lei | 54.622 Lei | 7.339 Lei | 8.026 Lei | 21.040 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
0.48
Viteza rotație stocuri
0.62
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.48 | 0.65 | 0.47 | 0.95 | 1.38 | 1.44 | 1.25 | 0.6 | 0.28 |
| Viteza rotație stocuri | 0.62 | 1.01 | 0.99 | 1.1 | 1.6 | 1.67 | 1.31 | 0.68 | 0.3 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0 zile | 13.01 zile | 38.24 zile | 30.26 zile | 13.73 zile | 1.44 zile | 15.23 zile | 21.88 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 176.285 Lei | 229.704 Lei | 173.895 Lei | 154.135 Lei | 194.737 Lei | 72.766 Lei | 141.414 Lei | 71.493 Lei | 50.343 Lei |
Lichiditate curentă
0.86
Lichiditate imediată
0.02
Pondere active imobilizate
20.57%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.86 | 0.83 | 0.63 | 1.09 | 0.88 | 0.83 | 0.81 | 0.71 | 0.81 |
| Lichiditate imediată | 0.02 | 0.02 | 0.1 | 0.15 | 0.12 | 0.11 | 0.03 | 0.08 | 0.05 |
| Pondere active imobilizate | 20.57% | 33.28% | 43.56% | 0.27% | 0.31% | 0.29% | 0.19% | 0.18% | 0.12% |
| Pondere active circulante | 79.43% | 66.72% | 56.44% | 99.73% | 99.69% | 99.71% | 99.81% | 99.82% | 99.88% |
©Firme.ro