Companie
Detalii identificare
Nume firmăCREAM NO SUGAR MARKETING SRL
Cod unic de înregistrare RO 17639816 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/9760/2005
EUIDROONRC.J40/9760/2005
Data înființării31.05.2005 - 20 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8559
Această clasă include:
-învăţământul care nu poate fi încadrat într-unul din clasele CAEN 8510-8553 -servicii ale conducătorilor academici -centre de învăţământ ce oferă cursuri terapeutice -cursuri de verificare a cunoştinţelor profesionale -pregătirea în domeniul limbilor străine şi al dobândirii abilităţilor de conversaţie -instruirea în domeniul calculatoarelor -instruire de religie
Această clasă include de asemenea:
-pregătirea salvamarilor şi a salvamontiştilor -instruirea în metode de supravieţuire -instruirea în oratorie -instruirea în citire rapidă, citire inversă, etc. Această clasă exclude: -programe de alfabetizare pentru adulţi,
8520 -învăţământul secundar general,
8531 -învăţământul secundar tehnic şi profesional,
8532 -învăţământul superior,
854
-învăţământul care nu poate fi încadrat într-unul din clasele CAEN 8510-8553 -servicii ale conducătorilor academici -centre de învăţământ ce oferă cursuri terapeutice -cursuri de verificare a cunoştinţelor profesionale -pregătirea în domeniul limbilor străine şi al dobândirii abilităţilor de conversaţie -instruirea în domeniul calculatoarelor -instruire de religie
Această clasă include de asemenea:
-pregătirea salvamarilor şi a salvamontiştilor -instruirea în metode de supravieţuire -instruirea în oratorie -instruirea în citire rapidă, citire inversă, etc. Această clasă exclude: -programe de alfabetizare pentru adulţi,
8520 -învăţământul secundar general,
8531 -învăţământul secundar tehnic şi profesional,
8532 -învăţământul superior,
854
Industrie
învăţământ
Sectorinvatamant
Obiect activitateAlte forme de invatamant n.c.a.
Informații de contact
AdresaRobăneşti nr. 12, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
563.662
Profit (Lei)
332.757
Număr angajați
1
Vechime
20 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 563.662 | 332.757 | 27.730 | 30.573 | 4.893 | 358.287 | 333.059 | 1 |
| 2023 | 495.197 | 342.737 | 28.561 | 105.687 | 9.958 | 439.137 | 343.039 | 1 |
| 2022 | 746.813 | 609.206 | 50.767 | 191.789 | 11.820 | 792.052 | 609.497 | 1 |
| 2021 | 426.781 | 326.298 | 27.192 | 54.103 | 13.683 | 947.868 | 903.839 | 0 |
| 2020 | 221.706 | 172.297 | 14.358 | 44.511 | 10.421 | 621.121 | 577.541 | 0 |
| 2019 | 287.339 | 190.756 | 15.896 | 89.374 | 23.837 | 470.348 | 405.244 | 0 |
| 2018 | 333.556 | 215.427 | 17.952 | 125.447 | 57.933 | 281.546 | 214.438 | 0 |
| 2017 | 206.669 | 83.623 | 6.969 | 93.671 | 92.029 | 220.262 | 218.656 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
59.03%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.91%
Lichiditate curentă
11.72
Viteza rotație active
1.55
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
59.03%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.91%
Profit net per salariat
332.757 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 59.03% | 69.21% | 81.57% | 76.46% | 77.71% | 66.39% | 64.58% | 40.46% |
| Marjă profit brut | 61% | 70.19% | 82.93% | 79.1% | 80.7% | 69.4% | 67.59% | 43.46% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.91% | 99.91% | 99.95% | 36.1% | 29.83% | 47.07% | 100% | 38.24% |
| Profit net per salariat | 332.757 Lei | 342.737 Lei | 609.206 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | 83.623 Lei |
Viteza rotație active
1.55
Viteza rotație stocuri
29.6
Durata medie încasare creanțe
197.13 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.55 | 1.1 | 0.93 | 0.44 | 0.35 | 0.58 | 0.98 | 0.66 |
| Viteza rotație stocuri | 29.6 | 972.88 | 5573.23 | 3184.93 | 0 | 1105.15 | 1282.91 | 794.88 |
| Durata medie încasare creanțe | 197.13 zile | 290.1 zile | 327.98 zile | 540.48 zile | 551.14 zile | 345.3 zile | 201.74 zile | 375.79 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 563.662 Lei | 495.197 Lei | 746.813 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | 206.669 Lei |
Lichiditate curentă
11.72
Lichiditate imediată
11.1
Pondere active imobilizate
1.35%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 11.72 | 4.16 | 4.13 | 17.52 | 13.95 | 5.26 | 2.24 | 2.35 |
| Lichiditate imediată | 11.1 | 4.15 | 4.13 | 17.52 | 13.95 | 5.26 | 2.24 | 2.35 |
| Pondere active imobilizate | 1.35% | 2.22% | 1.47% | 1.42% | 1.65% | 4.82% | 17.07% | 29.47% |
| Pondere active circulante | 98.65% | 97.78% | 98.53% | 98.58% | 98.35% | 95.18% | 82.93% | 70.53% |
©Firme.ro